2733
2734

شوهرخالم پزشکه و بسیار فرد باشخصیتی هست برعکس مادرشوهرم دهنش چاک و بست نداره خالم هم همینطور یه شخص شبیه مادربزرگم و هر دو به شدت بداخلاقن

چند وقت پیش شبو همگی مونده بودیم خونه مادربزرگم شوهرخالم هم شیفت شب بود بیچاره ۸ صبح بود از بیمارستان خودشو رسوند خونه مامان بزرگم چشاش داشت بسته میشد میگفت بیمارستان اونقدر شلوغه شبو نتونستم حتی شام بخورم مامانم دید گشنشه زود براش املت اماده کرد خالم حتی پیشواز شوهرشم نرفت رو مبل دراز کشیده بود اینستاگردی میکرد فک کنم ،چون صدای کلیپاش خیلی بلند بود وقتی اومد یه سلام زورکی به بیچاره داد خلاصه شوهرخالم تنهایی تو اشپزخونه املتو خورد بعد کلی تشکر کرد سفره رو جنع کرد ولی بشقابش اینا رو میز موند ادامه رو پایین تایپ میکنم زود

خلاصه بشثابش رو میز موند بعد مادربزرگم اومد دید بشقابش رومیزه به فامیلی شوهرخالمو صداش کرد گفت اقای فلانی رستوران که نیومدی میتونی بشقابتو جمع کنی بشوری 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرخالم گفت راست میگین شرمندم باید جمع میکردم بعد به خالم گفت پری بی زحمت اونارو جمع میکنی من خیلی خستم دیشب مریض پشت مریض میومد

مادربززگم برگشت بهش گفت دختر دادیم بهت کلفت ندادیم که خودت بشقابتو میتونی جمع کنی 😐😐😐😐😐بعد شوهرخالم عصبانی شد گفت تو خونه هم کل کارامومن میکنم مگه زندگی مشترک این نیست که تو کارا کمک هم کنیم مادربزرگم سلیطه بازی دراورد گفت اره شما دهاتی هستین تو دهات دخترو به کلفتی میگیرن هر چی درس خوندی تاثیر نداشته رو دهاتی بودنت 😐😐😐😐مامانم هر چی میگفت مامان بس کن مامان بس کن مادربزرگم اصلا بس نمیکرد

خلاصه بشثابش رو میز موند بعد مادربزرگم اومد دید بشقابش رومیزه به فامیلی شوهرخالمو صداش کرد گفت اقای ...

با این لحن خانمه صدای مادربزرگ اومد تو ذهنمه

آقای فلانی 

دیر اومدی نخوا زود برو 

میتونستی دهنتو ببندی( بشقابتو جمع کنی)😄

مداخله نکنید شخصی که مقصر هست خودش باید پیش قدم بشه

شوهرخالم برگشت گفت زن گرفتم برا روزایی که خستم تو کارام کمک کنه اگه کمکم نمیکنه پس میخوامش چیکار خلاصه دعوا بالا گرفت مادربزرگم باز کلی حرف بارش کرد که دقیق یادم نمیومد چی بودن 

اخه بچه ها اینم بگم خاله من نه اشپزی میکنه نه کار خونه انجام میده بیچاره شوهرش از بیرون غذا میخوره حتی خالم شاغل هم نیست 

بهتره آشتی نکنه 

خودش از نظر اعصاب راحت تره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706