2733
2734

میدونم بستگی به اندازه خریدتون داره ها ولی ممنون میشم تجربتون رو بهم بگید  

مثلا برای قیمت سیسمونی نوزاد سال 98 بنظر من تمام وسایل اضافی رو کم کنیم بهتره و یا اینکه لیست سیسمونی ضروری رو اول تهیه کنیم بعد از رو لیست بریم خریدو اینکه اول باید خرید های بزرگ رو انجام بدیم چون خریدهای کوچولو با اینکه ب چشم نمیاد اما ممکنه جمعش زیاد بشه

موفقیت اجاره ای هستش،هر روز باید براش بجنگی

منکه ۱۰۰ درصد فقط ضروریارو میخرم

سرویس خواب فقط بالش و تشک و پتو و زیر انداز

لباس هم چیزای ساده

قنداق فرنگی

کمد و گهواره شاید تخت

صندلی ماشین

شاید کریر

شیشه شیر و ...

لباس گرم

دیگه چیزی یادم‌نیست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرویس کالسکه کلا با لباس شد 2500

چه خوب

کریر و صندلی ماشینم داره؟چه ماروی گرفتی؟

محکم هست که برای بچه بعدیتم استفاده کنی؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728

فلاسک و ظرف نگهدارنده غذا و ...

بقیه برای وقتیه که بزرگتر بشه لازم میشه فعلا نمیگیرم

بنظر من تو سیسمونی تخت لازم نیست گهواره خوبه ول واقعا چرایسریا میرن تخت کودک میخرن اکثرنا استفاده نمیکنن

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2740
منکه ۱۰۰ درصد فقط ضروریارو میخرم سرویس خواب فقط بالش و تشک و پتو و زیر انداز لباس هم چیزای ساده ق ...

ای جانم چه امضای جالبی و قشنگی، خودت نوشتی؟ 😍😍😍😍😍😍

ان شا الله خدا سالم و صالح ببخشدش بهتون، به قلب پاکت که اینطور خالصانست درخواست کردی

یه نینی دختره؟ 

خدا حفظش کنه

شهادتت مبارک سردار
چه خوب کریر و صندلی ماشینم داره؟چه ماروی گرفتی؟ محکم هست که برای بچه بعدیتم استفاده کنی؟

کالسکه کریر ساک ننو مارک دلیجان مدل کراگو هنوز استفاده نکردم ولی به نظر خوب میاد ارزون ترم داشت ولی کالسکه هاش تک چرخ بود اینا چرخاش جفتیه 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
بنظر من تو سیسمونی تخت لازم نیست گهواره خوبه ول واقعا چرایسریا میرن تخت کودک میخرن اکثرنا استفاده نم ...

اره ،کالسکه هم اونایی که ماشین دارن نیاز نمیشه خودش سنگین یکی میخواد اون ببره اینور اونور

من بمامانم گفتم هروق حامله شدم پول تخت وکالسکه اینا یابدن طلا یا حساب بازکنن اصلابدرد نمیخوره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
تخت پارک اینا بدرد نمیخوره, تخت کودکم همینطور کریر فقط تا ۳ماه بکار میاد اونم اگه خودت استفاده کنی ...

اره بالباسم موافقم چون ادم نمیدونی لباس یکم بزرگترش میخره سال بعد تابستون یازمستون اندازش میشه بچه چاق میشه لاغرمیشه اون اندازه خریدی فصلش اندازش میشه صفر بخره ادم راحت تره هم بزرگ شدنی بااندازش میخره هم مد که اونوقت هست

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
اره بالباسم موافقم چون ادم نمیدونی لباس یکم بزرگترش میخره سال بعد تابستون یازمستون اندازش میشه بچه چ ...

اره دوستم یه عالمه لباس زمستونی برا بچش گرفت ک سال دیگش بهش کوچیک شده بود و اصلا نپوشید همش حیف شد

اره دوستم یه عالمه لباس زمستونی برا بچش گرفت ک سال دیگش بهش کوچیک شده بود و اصلا نپوشید همش حیف شد

یه دفترچه باز کنن پول تخت وکالسکه ولباس بزارن تودفترچه حساب بچه یکم کمترم بزارن براخانواده ها فشارنشه بعد کادواینام میاد اونام بزارن هرماه ماهیانه بچه عیدی هاش بزارن برابچه پس انداز شه(بابام بدنیااومدنیم این کاره کرده بود) الان کلی سرمایه دارم