2737
2739
عنوان

سلام قیمت سیسمونی نوزاد سال98 حدودا چقدر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1971 بازدید | 24 پست
اره دوستم یه عالمه لباس زمستونی برا بچش گرفت ک سال دیگش بهش کوچیک شده بود و اصلا نپوشید همش حیف شد

دخترعمه مامانمم به عمه مامانم گف باید بخرین مادرشوهرم اینا بدهستن تا۷سالگیش اونم میگف هیچکدوم توفصل خودش سایز اندازش نشد همش موند

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
یه دفترچه باز کنن پول تخت وکالسکه ولباس بزارن تودفترچه حساب بچه یکم کمترم بزارن براخانواده ها فشارنش ...

چقد جالب حتما اینکار میکنم،ولی الان تو این دوره فک کنم پول پس انداز  نشه و بجاش طلا اینا بخریم بهتره،چون هرروز ترزشش داره میاد پایین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد جالب حتما اینکار میکنم،ولی الان تو این دوره فک کنم پول پس انداز  نشه و بجاش طلا اینا بخریم ...

اره فرق نمیکنه طلا یاپول هردو سرمایه آینده بچه هس از کالسکه ووسایلهای اضافی بهتره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728
ای جانم چه امضای جالبی و قشنگی، خودت نوشتی؟ 😍😍😍😍😍😍 ان شا الله خدا سالم و صالح ببخشدش بهتون، ب ...

عزیزم ممنونم

همش لطف خدا و عنایت مولاست عزیزم به سنگ نظر کنن طلا میشه 🤲🥰

بله دخملیه😍ممنونم با دعاهای شما دوستان ان شالله🤲🙏😘😘❤❤❤

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
اره ،کالسکه هم اونایی که ماشین دارن نیاز نمیشه خودش سنگین یکی میخواد اون ببره اینور اونور من بمامان ...

ولی وقتی خرید یا پارک بری حتما لازمه فک کنم!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

نه براچی توپارک باماشین میرن اونجام میزارن روچمن بعد۸ماهگی یایسالگیم که راه میره

توخریدم من خودم توبازار دیدم اکثرا کالسکه خالی بچه دلش میخواد توبغل باشه راحت ببینی درضم سنگینی کالسکه ازبچه زیادتره

من بخواهرشوهرم گفتم نخر گوش نداد فکرکرد براچی میگم گفتم ماها نمیخریم خرید یکی دوبار استفاده کرد هرروزم بامادرشوهرم دعوادارن سرجاش میگم بفروش میگه ارزون برمیدارن

2738
من بخواهرشوهرم گفتم نخر گوش نداد فکرکرد براچی میگم گفتم ماها نمیخریم خرید یکی دوبار استفاده کرد هررو ...

فک کنم باید بچه دنیا بیاد ادم شرایطشو ببینه اگه لازم داشت بخره