2733
2739
عنوان

امیدوارم تجربم بدرد شما هم بخوره

421 بازدید | 25 پست

لبای من خیلی خشک بود و پوست پوست میشد بالم لب هیدرودرم گرفتم استفاده کردم الان سه روزه لبم مرطوب و صافه صاف شده , قیمتشم ۱۴تومن بود , کسایی که لباشون این مشکلو داره حتما استفاده کنن 💜🌹🌸

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

خیر ببینی من از بچگی این مشکلو دارم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از پوستاشو کندم جاشون مونده😞

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2728
2738
دقیقا منم دور لبم مث خط لب تیره شده

منم پوست لبامو خیلی میکندم یجورایی تیک عصبی شده بود ، الان سه روزه میزنم هم جاشون خوب شده هم دیگه نمیکنم چون پوست لبمو نرم میکنه ، حتما استفاده کن نتیجشم بگو 🌸

من استفاده کردم اینو زیاد توفیری نداشت برام کیووی هم زدم همینطور  الان یکی گفته کرم ترک لب دکت ...

پس رنگ سبزشو بگیر که ترمیم کنندست ، احتمالا مال شما حادتره 

2706