2733
2734
عنوان

19 سالگی سن خوبیه واسه ازدواج؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 127 پست

يعني راجب ازدواج كه يه چيز شخصيه هم از ديگران نظر ميپرسي خوب خودت ببين از پس زندگي بر مي يايي يا نه فقط لباس عروس نگاه نكن به نظر من اگه موقعيت خوب باشه چرا كه نه

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه تو ۱۳ سالگی ازدواج کردم بنظرم به سن نیست به درک و فهمو شعوره عزیزم

😲😲😲😲

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
دانشگاه رفتن دیگه اجباری نیست باید دل بطلبه 

درسته ولي حداقل تجربه كسب ميكنه از بروز بعضي مشكلات جلوگيري ميشه

ولي حرفتون كاملا درست و منطقيه هر چي صلاحه همون

When you fully trust someone without any doubt, you finally get one of two resaults:a person for a life or a lesson for life 👻
2731
2738
راضی هستی؟

خب ازدواج سختیای خودشو داره  من با مشکلاتی دست و پنجه نرم کردم ک   شاید کسی ک مثل من بود نمیتونست    میگم بستگی ب خودت و طرف مقابلت داره 

ناراضی نیستم  

تازه من شوهرم  تند مزاجه ولی خودم  با  رعتارام    تند مزاجیش رو رو خودم کمتر کردم تو   از رو عقل و منطقت بدون  کوچکترین  عجله ایی تصمیم بگیر اگ  برات خواستگار اومده ب تو ب اولویتات نزدیکه  بشین راجبع اون فکر کن و ذره ایی هم عجله نکن 

2706