2737
2739
عنوان

19 سالگی سن خوبیه واسه ازدواج؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 19 عقد کردم الانم  20 رو پرکردم و عروسی کردم بستگی  ب طرف مقابلت داره و ذهن خودت

راضی هستی؟

زندگیه بی تو دیگه عمرا💏بارونه بی تو دیگه عمرا❤حال خوبه بی تو دیگه مثل یک کابوسه😗عاشقی بدون تو دیگه عمرا😈 اخه عمرا عمرا عمرا دلم غیر تو دیگه کسیو بخوادش💑
2728
2738

منم ۱۹ سالگی ازدواج کردم شوهرم خوبه دوسش دارم ولی بینهایت پشیمونم من نتونستم ب ارزوهام برسم من حوونی نکردم نتونستم تو مجردی درس بخونم کارکنم مستقل بشم الان سه روزه دارم التماسش میکنم بریم برا بچه ها لباس بخریم بهونه میاره میدونم دستش خالیه کاش خودم سر کار بودم

فقط از اين نظر كه اختلاف سنيت با بچه ات كمه خيلي عاليه ولي از اين جهت كه خييييلي زود وارد مشقات زندگ ...

اره😓

زندگیه بی تو دیگه عمرا💏بارونه بی تو دیگه عمرا❤حال خوبه بی تو دیگه مثل یک کابوسه😗عاشقی بدون تو دیگه عمرا😈 اخه عمرا عمرا عمرا دلم غیر تو دیگه کسیو بخوادش💑
من بستگی ب شرایط داره ولی من ب نظر خودم و اطرافیان خیلی بچه بودم

بعضی واقعا زود 

مثلا من دختر خالم 

خالم زود شوهرش داد که راحت بشه از دستش 

به سفرا برسه 

ولی خیلی دختر خالم بچه بازی دراوردووحشی بازی

ولی اون دختر خالم خیلی عاقلانه وشیک زندگی کرد

سر دو سالم خونه خرید واینا

نظر من اینه

زن و مرد باید قبل ازدواج به یه جایی از لحاظ اجتماعی رسیده باشن. دانشگاه برن یا سر کار 

از خودش و علایقش سر در بیاره. 

همه میگن سنی نداره ولی ثابت شده از سن ۲۳ دیگه عقاید و علایق و شناخت انسان نسبت به خودش تثبیت میشه. 

She is everything I ever wanted.... 
2706