2737
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 2796 بازدید | 144 پست
آره بخدا راس میگی😔😔😔😔😔 این همه ادم روی کره ی خاکی نمیدونم چرا خدا همچین خانواده ای رو گذاشت سر ...

خداهمچین خانواده ای رو جلوپات قرارداد.ولی خداروشکر،،ماشاالله انقدعاقل هستی ک بتونی انتخاب درستیم داشته باشی.اینو بدون اگه خانوادش توروباکاراشون آزاربدن تَرکِشش خانواده خودتم میگیره.چون اونا به یه امیدی دخترشوبه اون آقا خانوادش میدن.

استارتر برات دعا میکنم

ولی یه چی میگم واقعا شعار نیست،،من خودم کاملا حسش کردم،،اولا تا خدا نخواد شما به هم نمی رسید

دوما از ته دل (از ته دل) از خدا بخواه و توکل کن بخودش،،قلبتو بسپار بخدا

اگه واسه هم باشید معجزه میشه،،نگران نباش 

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداهمچین خانواده ای رو جلوپات قرارداد.ولی خداروشکر،،ماشاالله انقدعاقل هستی ک بتونی انتخاب درستیم داش ...

حس میکنم اگه با محمد ازدواج نکنم دیگه نمیتونم باهیچ مردی خوشبخت بشم 

و بعدا با هرکس دیگه ای ازدواج کنم اونقدر نسبت بهش سردم ک طلاقم میده

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟😔😔😔
2731
استارتر برات دعا میکنم ولی یه چی میگم واقعا شعار نیست،،من خودم کاملا حسش کردم،،اولا تا خدا نخواد شم ...

بله همینطوره خدا وقتی نخواد حتی ی برگ هم از درخت نمیوفته

ممنونم عزیزم❤😘

خیلی سخته ولی اولین کسی ک میتونه بهت کمک کنه خوده توهستی.باسنجیدن شرایط.امیدوارم همچین چیزی نشه ولی یکارنکن یروز ب خودت بیای ببینی اون آقا واسه بدست اوردنت ب اندازه کافی تلاش نکرد و تو پیرش شدی و تمام شرایط خوبتو واسه ازدواج ازدست دادی.ب خودت ظلم نکن

حس میکنم اگه با محمد ازدواج نکنم دیگه نمیتونم باهیچ مردی خوشبخت بشم  و بعدا با هرکس دیگه ای از ...

دوست منم شرایط شمارو داشت باتفاوت اینکه خانواده پسر هم میخاستن خانواده خودش مخالف بودن.بهم نرسیدن ولی الانم ک ازدواج کرده اززندگیش راضیه میگ شایدحکمتی بود ک قسمت نشدشایدمن واقعاخوشبخت نمیشدم باهاش بااینک خانوادش ازخداشون بوددوستم عروسشون شه.فامیلم بودن.

2738
 گرفتم عصبانی بودم و داشتم سر محمد خالی میکردم محمد گفت شماره ی باباشو روی بلک لیست بذارم تا د ...

عزیزم واست دعا میکنم هر چ زود مشکلاتتون حل بشه 

خدا بزرگه نگران نباش

همسرم دلیل من است. 💜🌱

داستان زندگی منم شبیه داستان شماس اما با محمد شما فرق داشت 

اش دهن سوزی نبود اما نمیدونم چرا وابستگی شدیدی داشتم بهش

جوری ک بعد کلی ابراز علاقه توی دوسال،اواخر رابطه کلی توهین و بد دهنی بهم کرد اما خواستگاریم اومد

خانوادم وقتی قضیه رو فهمیدن براشون تابو بود اما نصیحتم میکردن ک این پسره ب دردم نمیخوره ولی من انگار نمیشنیدم حالمم داغون بود.

بعد از چند هفته قطع ارتباط زورکی و گریه و زاری با پسری ک خانوادم بشدت ازش راضی بودن ازدواج کردم

اما خداروشکر الان خیلی خیلی خوشبختم...چشمم ب روی خیلی از حقایق باز شده...الان میبینم اگ ب زور ب خواستم میرسیدم عاقبت بدی داشتم

همسرمم از جریان گذشتم باخبره و وقتی بهش گفتم بهم حق داد ولی کنارم موند تا وقتی ک افسردگیم درمان شد.

همیشه خداروشکر میکنم ک ب تصمیم عاقلانه ی پدرو مادرم اعتماد کردم و توی ارامشم و همسرخوبی دارم

خلاصه خواستم بگم تا بدونی درسته زندگیا شبیه ب همه اما منحصر ب فرده و هرکی شرایط خودشو داره...ولی ادم عاشق و وابسته واقن بدیای طرفو نمیبینه و فکر میکنه میتونه بسازه باهاشون باید ب این فکر کرد اگه روزی عاشق طرف نباشیم چقدر اون ادم جنبه ی مثبت داره ک بتونیم کنارش بمونیم...اینم بگم ک سعی کن بخاطر عشق خانوادتو از دست ندی چون هیچی مثل خانوادت پشتت نیس اینو وقتی با خاندان شوهر روب رو شدی میفهمی...شرمنده زیاد حرف زدم ان شاالله هرچی بصلاحته و خواسته ی دلته اتفاق بیوفته

ی جمله ای بود ک تو اینستانوشته بود..بعضی اوقات مجبوریم بعضی آدم هارو فقط تو قلب مون داشته باشیم،،نه ...

خیلی دردناکه این جمله

اما حقیقته محضه

خیلی سخته ولی اولین کسی ک میتونه بهت کمک کنه خوده توهستی.باسنجیدن شرایط.امیدوارم همچین چیزی نشه ولی ...

من تو زندگیم هیچی کم ندارم اما بخاطر خونواده ی همین آقا اعتماد ب نفسمو از دست دادم عزت نفسم خدشه دار شد 

امیدوارم بتونم ب حرفاتون عمل کنم

و انقدر بخودم ظلم نکنم😔

2706