2737
2734

نقل قول کسی ولی نپرسین کی:

ازش شکایت میکنم ببینم با فلانی چه گوهی خورده

لازم باشه از خونه میندازیمش بیرون بره با همون یارو

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

یکی دیم من مادر شوهر خالم رفته بودیم خونش من داشتم سبزیو خام میخوردم اومد برگشت بهم گفت اینا غذای گاو گوسفنداست،هیشکی نبود بگه ب تو چه😐

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون یه بیماری کوچولو داشتم نه تنها از اونا رو میگرفتم بلکه از دوستا و فامیلای خودمم رو میگرفتم نمیخ ...

به اونا ربطی نداره که بیماری داری.مهم همسرته که با وجود همینایی که میگی تو رو میخواد.پس برات مهم نباشه و همیشه هم بینشون ظاهر شو

ای جانم مهم دلته گلم که صاف باشه نه ظاهرت خوشگلم بی خیال حرف مردم مهم خودتی و همسرت انشاالله کنارهم ...

اینکه با دیدن ظاهرت تحقیرت کنن یا با ترحم نگات کنن  رنجم میداد😔

ممنون عزیزم

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2731

پیامت خیلی واسم تلخ بودخیلی ناراحت شدم ازخوندنش یجورای حالم بدشدخیلی ناراحت شدم.اصلانمیدونم چی بگم فقط ی لحظه دلم بحال دوتاهیمون سوخت.منه زخم خورده روزگارکه گفتم دیگه زخمی احساس نمیکنم دوباره احساس زخم کردم.این پیامم که نوشتم همش بابغض درون ولبان خندون نوشتم.منوحلال کن منوببخش.مطمئن باش همونجوری رفتارمیکنم که میخوای.خداپشت پناهت باشه همیشه.

اینم از آخرین پیام😢

دلشکسته‌تر از منم هست!؟

پیامت خیلی واسم تلخ بودخیلی ناراحت شدم ازخوندنش یجورای حالم بدشدخیلی ناراحت شدم.اصلانمیدونم چی بگم ف ...

من دل شکسته ترم..

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
به اونا ربطی نداره که بیماری داری.مهم همسرته که با وجود همینایی که میگی تو رو میخواد.پس برات مهم نبا ...

مهم که هست برام 

توهیناشون تا مغزاستخوونمو میسوزونه ولی مجبورم تحمل کنم

مادرشوهرم معتقده من عضوی از خونوادشونم و باید تو مهمونیا شرکت کنم 

ولی واقعاً دیدنشون رنجم میده😔 

هربار اشکمو درمیارن

منم آدمیم که اینجور مواقع لال میشم😔 یه کلمه جواب نمیدم😔 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

و منم چیزی که قلبمو شکست

مادرم همیشه بهم میگفت کاش بدنیا نیاوردمت حتی وقتی بچه بودم چون احساس میکنم وقتی بدنیا اومدم و همونجور ک بقیه میگن ،از وقتی که بدنیا اومدم زندگی خانوادم تغییر کرد کلا پشت سر هم اتفاق میوفتاد

وقتی بچه بودم حدودا 3سالم بود یادمه مامانم گریه میکرد و میگفت کاش نداشتیمش

و الان ک بزرگ شدم این حرفا ادامه داره و اخرین باری که این حرفو شنیدم مامانم با جدیت و با گریه میگفت "کاش نداشتیمت،ایشالا خدا از زمین برت داره،کاش مرده بودی"بدون وقفه میگفت...

من یه حسه اضافی دارم تو خانواده و زندگی کردن واقعا سخته اینکه تو یه خونه زندگی کنی جلوی چشم کسی ک ازت متنفره...

2738

من با حرف دلم نمیشکنه ، حرفی که دل بشکنه  برخواسته از شخصیت و شعور نداشته ی طرف مقابله

رفتارا خیلی منو میرنجونن و ادمی هسدم که برا همه خیر و خوبی میخوام ولی وقتی از یکی سرد شم دیگه طرف مقابل برام تموم شدس

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
مهم که هست برام  توهیناشون تا مغزاستخوونمو میسوزونه ولی مجبورم تحمل کنم مادرشوهرم معتقده من ع ...

ببخشید ولی طرز فکرت خیلی اشتباهه.مادرشوهرت درست میگه هر چی بیشتر مخفی بشی خودتو کوچیکتر کردی ،به همه ثابت کردی که حرفشون در موردت درسته.آدمی که اونجوری مثه فامیل شوهرت حرف میزنه ی احمقه.حرف ی احمق چرا برات اینهمه بااهمیته؟اونقدر احمقه که واژه سرطان رو فحش میدونه و نمیفهمه برای خدا کاری نداره که اونم دچار سرطان بکنه!نباید اینقدر حرف دیگران رو واسه خودت اسلحه کنی.و تو اینقدر داری اینکارو میکنی که چند کلمه حرف من بدردت نمیخوره باید بری مشاوره.دکتر هلاکویی هم تو این زمینه خیلی حرف زده گوش کن

یه بار شوهرم گفت اگه یه مردی یه زنی رو دوست داشته باشه براش همه کاری میکنه. ولی من برای تو هیچ کاری نخواهم کرد. 

یه بار هم بهم گفت بچمون زشت میشه. منظورش بود که من زشتم. 

2706