2737
2739
عنوان

چجورى بهش بگم دوسش ندارم😞حوصلشو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 136743 بازدید | 1186 پست

استارتر
توی پیام بعدی ت  (اگر پیگیر شد که ناز بکشه و یا تهدید کنه)   بگو ما از نظر اخلاقی مناسب هم نیستیم و بهم نمیایم و این رو توی چند روز آشنایی متوجه شدم

رابطه را تمام شده می دونم         بهتره این آخرین ارتباط ما باشه         هرچی دیگه هم گفت اصلا نه بترس نه استرس بگیر > هیچ غلطی نمی تونه بکنه  >   هرچی گفت بگو   این رابطه از نظر من تموم شده است       خداحافظ  (محکم باش)    اگه دیدی داره ادامه میده  بلاک کن        شماره اش رو هم بگذار توی بلک لیست

اگر اومد دنبالت که اذیتت کنه   >   بلافاصله زنگ بزن به 110       از بلاک لیست همون موقع درش بیار  زنگ بزن  بهش بگو زنگ زدم 110  فردا صبح هم به جرم مزاحمت شکایت می کنم  (هرچی پیام تهدید آمیز بفرسته به ضرر خودش ه  همون ها میشه مدرک)          به خانواده ات هم هیچی نمی خواد بگی
همچین به غلط کردن میوفته     صبر کن خودت می بینی .

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووه این خیلی بی ادبه حتما هر طور می تونی کاتش کن اصلا دنبال زندگی کردن نیست فقط برای عشق و حال اومده مطمئن باش وگرنه انقدر بی ادبی نمی کرد به هر طریقی که می تونی قطعش کن سریعتر هیچوقت هم برای درمان اینکه با یکی دیگه که دوسش داشتی کات کردی وارد رابطه با کسی دیگه نشو عزیز من انگار که یه پایی شکسته باشه بدون اینکه جاش بندازی گچ بگیری خوب این کج جوش می خوری زندگی هم همینه اول بذار اون قبلی کامل از سرت بیفته یکم صبور باش و توکل به خدا کن 

2728

بش بگو .مم از اوناش نیستم که دندون براش تیز کردی باش حال کنی برو یکی مثله خودت پیدا کن ..اگه مزاحم بشی جور دیگه بات برخورد میکنم...وقتی داری میترسی اون حریص تر میشه

..................................  ....................................... 
بچه ها توروخدا ميخوام بهش پيام بدم كات كنم چى بگم بهش

من خیلی مخالف اینم که بدون صحبت کسی کات کنه و طرف تو خماری بمونه

ولی این ادم بی ادبه بهش بگی کات بهت توهین میکنه یا مزاحمت میشه

خطتت رو عوض کن یک مدت بیرون نرو

2738

مشکل از خودته

تو که کس دیگه ای رو دوست داشتی مریض بودی بری با یه نفر دیگه تو رابطه که بعد دلشو بشکنیو بری؟

خوشت میاد یکی بهت دل ببنده یه مدت برا سرگرمی باهاش باشی بعدشم بکنیش بازیچه دست خودت و ولش کنی؟

واقعا که

💏"You & me 💕make a wonderful "We
مشکل از خودته تو که کس دیگه ای رو دوست داشتی مریض بودی بری با یه نفر دیگه تو رابطه که بعد دلشو بشکن ...

چرابزرگش میکنی میگه ۵ روز بوده..بعدش اخلاق طرف و نپسندیده این آدم بااین حرف زدنش معلومه نرمال نیس وهرزست و معلوم نیست تاحالا چنددختروبدبخت کرده

چرابزرگش میکنی میگه ۵ روز بوده..بعدش اخلاق طرف و نپسندیده این آدم بااین حرف زدنش معلومه نرمال نیس وه ...

من حوصلم نشد چتارو بخونم که بخوام راجب پسره اضهار نظر کنم من فقط کپشنو خوندم

کاری هم ندارم که رابطه چطوره و کی مقصره

حرف من اینه که بهترین ادم دنیا هم که بیاد ایشون تا تصمیمش جدی و قطعی نیس نباید با کسی وارد رابطه بشه بعد چند مدتم که گذشت بزارتش کنار به بهونه اینکه کس دیگه رو دوست دارم

خب یا برو با همون که دوسش داری یا فراموشش کن و برو با کس دیگه ولی جدی نه برا سرگرمی و بازی

من نظرمو با توجه به کپشن و حالت کلی گفتم

حالا اگه ایشون مشکلی دارن خب قطعا باید زودتر تمومش کنه 

💏"You & me 💕make a wonderful "We
چون به كسى كه دوسش دارم نرسيدم واحساس ميكنم ديگه نميتونم كسى رو دوست داشته باشم الان ٥ روز از رابطم ...

باید صبر کنی احساسات و محبت به مرور زمان بوجود میان آدم باید دنبال کسی باشه که دوستش داشته باشه اون طرف،. نه اینکه خودت دوسش داشته باشی.. اینطوری طرف همش دنبالته