2733
2739
عنوان

چجورى بهش بگم دوسش ندارم😞حوصلشو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 136743 بازدید | 1186 پست
ميگه از خجالتت در ميام🙁 ترسيدم آخه خيلى گردن كلفته كارى دستم نده چه غلطى بكنم

غلط کرده نترس خطتو عوض کن اگرم اومد تو محلی چیزی بگو الان زنگ میزنم پلیس، واقعا هم به 110 زنگ بزن بگو یه نفر مزاحمت ایجاد کرده،. نترس خیلی جدی برخورد کن طرف میگرخه میره، اینارو یه آدم با تجربه داره میگه ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باور کن این اصلا تورو دوست نداره خیلیم بی ادبه ادم با کسی که دوسش داره اینحوری حرف نمیزنه احتمالا نیت دیگه ای داره.خونه مجردیم که داره😐

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2740

ببین اسی جان من تجربه خودم رو میگم.اصلا باهاش بحث نکن.اینقدر نرم پیام قطع ارتباط نده ،ترس از تمام متنی که نوشتی معلوم بود.اینایی که پولدارن چون همه بهشون پا میدن تحمل ندارن یکی بپیچونتشون.اصلا بحث دوست داشتن نیست بحث غرورشه و سوختنش.

اگه تهدید کرد نترس.اینا مثل طبل تو خالی هستن.جواب تهدیداشو نده و مهم تر از اون نترس.هیچچچ کاری نمیتونه بکنه.

فک کنم ی چند باری نوشتم نترس😃😆.

"کرفس" بودم😃🌹 "شجاع"و "قوی" باش😚😚 

دخترای این دوره زمونه کلی عکس و فیلم دارن دست طرف با پررویی دوتا لیچارم بارش میکنن ولش میکنن

بعد شما حوالی خونتو یاد گرفته می ترسی ازش؟؟؟؟؟

14سالته؟

این مردک بی چاک و دهن هنوز هیچی نشده اینه باش پیش بری بلایی سرت میاره ولت میکنه میره عیاش

نترس بهش بگو ادامه بدی میرم پلیس فتا ازت شکایت میکنم پوستتو بکنن

گه شهر هرته