2737
2739
عنوان

بچه ها تورو خدا بیاااااااااااید

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 61 پست
با اکسیدان ۱۲ بشورم موهامو تاثیر داره؟

12 موهات میریزه نکنبا

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
دکو کرم بااکسیدان ضعیف بعد بگو بهت یه مایع بده که بریزی تو دکلره موهات آسیب نبینه بعذ رنگ بزن تنها ر ...

وااااای نگو😭😭😭

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بدونید چ پدری ازم در اومد تا موهامو روشن کنم ب دکو حساسیت دارم تنگی نفس کهیر سردرد وااای یادم میاد اشکام جاری میشه بعد دقیقا واسه همین مجلس پس فردا من خودمو کشتم اخرم شانس نداشتم

2728
من این تجربه رو دارم، باید یه رنگ صورتی روش بزنی که درست بشه، تا چند روز صورتیه بعد از چند بار شستشو ...

من نمیدونم چرا اصن این رنگی شده اخه رنگاش صدفی و مرواریدی یاسی و وانیلی و اینا بود با واریاسیون بنفش چرا زیتونی شد اونم تیرررره

من نمیدونم چرا اصن این رنگی شده اخه رنگاش صدفی و مرواریدی یاسی و وانیلی و اینا بود با واریاسیون بنفش ...

با این رنگا نباید اینطوری بشه ، عجیبه، من دودی رو بلوند زدم که زیتونی زشتی شد، ۱ تومن خرج کردم که گندی که زدم اصلاح بشه😐

2740
با این رنگا نباید اینطوری بشه ، عجیبه، من دودی رو بلوند زدم که زیتونی زشتی شد، ۱ تومن خرج کردم که گن ...

همون دیگه خودمم تو کپم هنوز اصن نمیدونم چی شد

شوهرمم همینو گفت بدبخت خواب بود با گریه بیدارش کردم ببینه موهامو اخه اون عاشق بلوند بود اما گفت اینم ...

وای مثل منی منم اینجور موقع ها فقط به شوهرم پناه میبرم..ناراحت نباشه بهت قول میدم خشک کنی سشوار بکشی خیلی هم خوشت میاد موی خیس خیلی تیره و بد نشون داده میشه شنیون هم کنی  که بهترهم میشه..غصه نخور میری مجلس میای میگی الکی حرص خوردم 

واقعا؟۹ چی؟

ببین 12 اصلا هیچوقت نزن قوی موهات میرسونه به پایه ولی نابود میکنه بنطرم 9بهترباز ضعیف تر

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
یکم پودر دکلره یکم اکسیدان و یکم شامپو تو حمام بزن 5 مین ماساژ بده رنگ میاد بیرون بعدش ی رنگساژ خوشک ...

راست میگی موهام نمیسوزه؟

اها بیشعورا اشتباه میدن واسه مامانمم اشتباه داده بودن یه جوری حرف میزنن انگار حالیشونه 

همون انقدر با اطمینان گفت و اینارو داد بهم ک قبول کردم منم تازه حق مشاوره هم گرفت وگرنه خودم بهتر بلد بودم چی بگیرم ک

2706