2737
2734
عنوان

بچه ها تورو خدا بیاااااااااااید

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان از حموم اومدم خیس ولی زیتونی تیره شده سبز شده اصن چ خاکی تو سرم بریزم😭😭

بابا غصه نخور زیتونی که خوشگله...حالا هرکس سلیقه ای داره😐🍷

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•

بچه ها وقت ارایشگاه رفتن ندارم فرداشب باید بریم بعدم دست تنها نمیتونم ریموو کنم چ غلطی بکنم الان عکس قبلش و میذارم ببینید اما الان موهام خیس برقام خاموش شوهرمو بچم خوابن

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2731

تنها راهش این فقط دوباره دکلره کنی بعد رنگ بلوند بزنی بهش برگرده به حالت اول پاک بشه دوست من اینجور شد رفت مغاره بهش رنگ داد و دکلره زد خوب شد

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
2740
تنها راهش این فقط دوباره دکلره کنی بعد رنگ بلوند بزنی بهش برگرده به حالت اول پاک بشه دوست من اینجور ...

اخه خودم تنها چجوری دکو کنم بچه کوچیک دارم بعدم همه موهام دکو داره باز بذارم ک باید برم کچل کنم

ببینید موهام این بود حالا شده زیتونی فک کنم تیره باشه چون خیس معلوم نمیشه زیاد توروخدا اگه زیتونی خی ...

ببین الان خیسه اصلا مشخص نمیشه رنگش قشنگ حرص نخور عزیزن. بذار فردا یه تیکه اش رو سشوار بکش صاف کن خوشگل. بعد رنگش مشخص میشه .  بعدم زیتوتی اصلا ضایع نیست 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

سعی کن رنگساژ نزنی چون شدیدا موت میسوزه و کش میاد بعد زیتونی که قشنگه من واسه عید ک کردم کلا موهام هم کش مومد هم ریزش گرفت حدود۷۰۰هزار تومنم پول ارایشگاه دادم موهامم زیاد بلند نیست تا رو گردنمه امروز مجبور شدم برم بدن پسرونه بزنن چون موهامو سوزنده بود

اخه خودم تنها چجوری دکو کنم بچه کوچیک دارم بعدم همه موهام دکو داره باز بذارم ک باید برم کچل کنم

دکو کرم بااکسیدان ضعیف بعد بگو بهت یه مایع بده که بریزی تو دکلره موهات آسیب نبینه بعذ رنگ بزن تنها راخس این رنگش زیتونی بد شده متل پیرزنها نسدی😐😂💆‍♀️دوستم شده بود 

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
ببین الان خیسه اصلا مشخص نمیشه رنگش قشنگ حرص نخور عزیزن. بذار فردا یه تیکه اش رو سشوار بکش صاف کن خو ...

شوهرمم همینو گفت بدبخت خواب بود با گریه بیدارش کردم ببینه موهامو اخه اون عاشق بلوند بود اما گفت اینم خیلی بهت میاد بذار خشک بشه اما گفتم نکنه زیتونی بد باشه مسخرم کنن

2706