2733
2734
عنوان

بچم 7 سالشه از شنبه صبح تب داره با اسهاله با یکم حالت تهوع داره

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول فکر کردم سرما میخوات بخوره ولی هیچ علایمی از سرما خوردگی رو نداره

پسر من فروردین اینجوری شد.

گوشت تو شیشه و با مقداری سیر گذاشتم .بعد ابش رو بهش دادم.

اناناس معجزه میکنه هم تب بره هم ضد اسهال هم انتی بیوتیکه  تو مخلوط کن لهش کن بهش بده بخوره

شاتره دم کرده،  هم اندازه یه قطره چکون کوچیک ویتامین بچه ها هر 12ساعت بهش دادم خوب شد.

حالا این شاتره توصیه عمومی نمیکنم.

انشاالله حالش خوب بشه.

دستاش رو هم مرتب بشور 

و سعی دستگیره دستشویی و شیرالات رو هم ضدعفونی کنی که ویروس سرایت نکنه.

پسر من فروردین اینجوری شد. گوشت تو شیشه و با مقداری سیر گذاشتم .بعد ابش رو بهش دادم. اناناس معجزه ...

فردا حتما انجام میدم .پسرتون چند سالشه؟

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
2731
2738
تو اب چند قطره لیمو بچکون بده بخوره . ولی حتما دکتر ببرش کته درست کن با ماست بدش

کردم لیمو با عسل دادمش ولی فایده نداشت

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
فردا حتما انجام میدم .پسرتون چند سالشه؟

دوسال نیمه

هر شش ساعت بیمارستان بودیم هر یه ربع دفع داشت ، تهوع هم داشت.تب شدید، کف دست پاش چروک شده بود از کم ابی.

به دکتر میگم چکار کنم گفت موز بده بخوره و هرچی اسهال بشه بهتره ویروس از بدنش خارج میشه!!!!

دست اخر دارو هم نداد  گفت ویروسیه

بچم داشت تلف میشد دیگه خودم دست به کار شدم

ولی 5کیلو کاهش وزن داشت اصلا به حالت قبل برنگشت.

عزیزم بچه شما دچار عفونت روده یا معده شده حتما باید آنتی بیوتیک استفاده کنه احتمالا یه چیز کثیف وارد ...

چند سالشه پسرتون ؟شما هم کرج هستین ؟فردا حتما میبرم دکتر 

دوسال نیمه هر شش ساعت بیمارستان بودیم هر یه ربع دفع داشت ، تهوع هم داشت.تب شدید، کف دست پاش چروک شد ...

منم بدنم کم اب شد فکر کنم حداقل ده دوازدهتا سرم زدن بهم ببخشید ولی مدفوع من مثل اب شده بود