2726

میخواستم ببینم کسی  چند وقته اینطوری شده؟

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

اول فکر کردم سرما میخوات بخوره ولی هیچ علایمی از سرما خوردگی رو نداره

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

شاید ویروسی شایدم گرمازده شده...خاکشیر در آب سرد شربت کن بده بهش 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو مدفوعش هم امشب خلط دیدم .فردا حتما میبرمش دکتر ولی گفتم ببینم کسی شاید اینطوری شده باشه و ویروسی باشه که جدید اومده

شاید ویروسی شایدم گرمازده شده...خاکشیر در آب سرد شربت کن بده بهش 

بهش تخم شربتی با هندونه دادم من اول گفتم شاید گرما زده شده باشه 

من هم پسر ۳ سالم گرفت هم شوهرم .ی ویروسه بیشتریا گرفتن جفتشونم سرم و چندتا امپول زدن دوره اس ۴ روزه ...

میشه لطفا علایمش رو بگی من تب با اسهال با بی اشتهایی شدیده دهنش هم خیلی بو میده 

حالتاتون چی بود

من اول معدم صدا میداد بعد اسهال گرفتم دیگه اصلا ندفوع نبود خون دفع میکردم بعد رفتم دکتر بعد تب کردم عفونت وارد خونم شد تازه باردارم هستم نگرانم بچه هستم اخه الان سفکسیم دادن تا یک هفته بخورم کلی انتی بیوتیک استامینوفن صدا با سرم هم تزریق کردن 

2706