2737
2734
عنوان

با پسرم رفتم دانشگاهم و اشک ریختم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3756 بازدید | 232 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم راستی مگه شوهرت مهندس عمران نیس پس چرا درامدش پایینه ؟ 

درآمدش پایین نیس

ولی بالا هم نیس ...

تازه خونه خریدیم و کلی قسط داریم و هیچی از حقوق مون نمی مونه با این هزینه های سنگین

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2731
۳_۴ سال پیش بچت بمون ولی باز دنبال کار باش آدمای مستعد حیفه که از استعدادشون استفاده نکنن قطعا وقت ...

ازین ۳ ۴ سال که گفتی دوسال رفته ...

بازم صبر میکنم .... امیدوارم بتونم برگردم به کار ...

ممنون از تظرت

سنت خوبه زیاد نیست تا دو سه سال دیگه بچت میره مهد و بعد مدرسه و ازاد میشی اگه بچه دوم میخوای، خوب ...

واقعا توی ۳۵ سالگی میشه دوباره برم سدکار؟

حس میکنم همه چی از یادم میره 

عزیزمی 😍 بلند شد یه شام دیگه خورد و بالاخره خوابید  حسرت که میخورم صددرصد مخصوصا با اینکه&nb ...

نمبخوای ادامه بدی؟

کارو درسو؟

بچه بعدی هم میخوای؟

2738
منم مجبورم اگه ازدواج نکنم برم سر کار بعد از درسم خیلی ناراحتم اصلا کار رو دوس ندارم. حالا اگه یه کا ...

ناراحت نباش عزیزم امیدوار باش ایشالا تو کارت موفق میشه و به مراتب بالاتر میرسی 😘

چقدر واقع گرا و منطقی هستی ... احسنت .. درود بر تو ..‌ من شاید خیلی متوهم ام ... از دنیای خیالی ا ...

عزیزم بهت حق میدم!تو دوستات رو میبینی که پیشرفت کردن و به یه موقعیت اجتماعی رسیدن و براهمین احساس ناامیدی میکنی دقیقا عین من! یکی از دوستام مهاجرت کرد رفت تهران با اینکه ازنظر علمی ازمن پایینتر بود حالا بهترین موقعیت شغلی رو بعنوان گرافیست و مترجم توی یه تولیدی صنایع چوب داره و شرکت ب هیچ وجه حاضر نیس از دستش بده!

اما من ازدواج کردم و وقتی برا استخدام میرفتم و می نوشتم متاهل همون درجا متوجه میشدم که کار رو بهم نمیدن! رو اوردم به خونه نشینی و مترجمی با اینکه درآمد دارم اما همش میگم واقعاا حق من ازین همه تلاش و پیشرفت تو دانشگاه این نبود! وقتی اون دوستم ک الان تهرانه از پیشرفت کارش برامحرف میزنه تا چند روز فقط ناامیدی میاد سراغم!

خــــدا امیــد من است...

استارتر چرا نمیری فوق بگیری؟؟؟الان بچت دو سالشه تا ساله دیگه اگه دانشگاه قبول شی بچت 3 سالش میشه...برای کارشناسی ارشد هم یا دو روز کامل یا سه نصفه روزی نهایتش باید بری دانشگاه و بقیه روزها را تو خونه ای....میتونی این سه تا نصفه روز را پرستار بگیری یا بچه را بزاری مهد ...بچه سه ساله دیگه از اب و گل دراومده....تازه پنج سالشم که بشه باید بره پیش دبستانی دیگه تو خوندن تو براش فایده ای نداره...دیگه بچه از ساعت 7 صبح تا سه بعدازظهر مدرسه هست میتونی اونوقت بری سره کار....من نمیدونم واقعا مشکلت چیه؟؟خودتم دنبال پیشرفتت نیستی....

2706