2726
عنوان

با پسرم رفتم دانشگاهم و اشک ریختم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3756 بازدید | 232 پست
نه بچه ندارم.ازدواج کردم و ساکن ی شهرکوچيک شدم احساس میکنم ته دنيام.حالم بده.فکر میکنم از همه عقبم د ...

نه ته دنیا نیستی ...

زندگی توی شهر کوچیک بهترین موقعیت مطالعه س ...

اگه کنکور نتونستی بدی زبان بخون ... تحصیلات تکمیلی بدون زبان هیییچ خروجی ای نداره ...

خودت شروع کن زبان خوندن

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
نه عزیزم اشتباه برداشت نکن...کاری به امار زندگی شما نداشتم...چون 99 درصد بچه های درس خون دانشگاه و ت ...

خوشگلم سوتفاهم شده ...

منظورم از آمار این بود که چه هوشمندانه متوجه گپ ۲۲ تا ۲۷ سالگی م شدی .... این از باهوشی ته ... منظورم ین بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگلم سوتفاهم شده ... منظورم از آمار این بود که چه هوشمندانه متوجه گپ ۲۲ تا ۲۷ سالگی م شدی .... ای ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شوخی می کنی  دیگه بچه 7 ساله هم اینا را میفهمه   شما تو پروفایلتون هم سنتون را مشخص کردین هم تحصیلاتتون هم سن بچتون....مشخصه 27 سالگی زایمان کردین...22 سالگی یا 23 سالگی هم فارغ التحصیل شدین    قصد ناراحت کردنت را واقعا نداشتم عزیزم...میخواستم فقط یک تلنگر بهت بزنم برای تلاش بیشتر...نمیخواستم برنجی......اگه هم متاسفانه همچین اتفاقی افتاده امیدوارم منا ببخشی....امیدوارم موفق باشی گلم

2728
میشه شرایط تو بگی؟ کنکور دادی؟ کجا درس خوندی؟

من حسابداری خونده بودم از 17 سالگی هم سر کار میرفتم، دوران مجردی واقعا خیلی درس خون نبودم،تو 25 سالگی ازدواج کردم که منجر به طلاق شد و شرایط روحی بهم ریخته، 29 سالگی دوباره ازدواج کردم و 30 سالگی زایمان، دخترم که 2 ساله شد، احساس کردم دیگه فقط کار بهم آرامش نمیده، دوست داشتم پیشرفت کنم احساس میکردم، باید برای دخترم یه مادر قوی باشم، چون تو آینده اش تاثیر مستقیم داره، همه دوستانم مدارج بالاتر رفته بودن، ولی من فقط سرکار میرفتم، رشته ام رو عوض کردم، رفتم علوم تربیتی دوباره از اول خوندم، باور نمیکنی اگر بگم چقدر احساس خوبی دارم الان، اینقدر که برای ارشد برنامه ریزی کردم که برم مشاوره خانواده بخونم، 

دانشگاه پیام نور خوندم، خیلی سخته امتحاناتش ولی رفت و آمدش برام راحت هست، با کنکور رفتم 

ترم دیگه هم تموم میشه، دخترم هم میره پیش دبستانی، الان هم باردارم پسرم هم 6 شهریور به امید خدا بدنیا میاد 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شوخی می کنی   دیگه بچه 7 ساله هم اینا را میفهمه& ...

از حرفات خوشم اومد ....

ممنون بابت توصیه هات ...

به کار میبندم ...

خودت کجا خوندی چی خوندی،؟

من حسابداری خونده بودم از 17 سالگی هم سر کار میرفتم، دوران مجردی واقعا خیلی درس خون نبودم،تو 25 سالگ ...

موفق باشی ...

آفرین مامانِ نمونه ...

موفق باشی ... آفرین مامانِ نمونه ...

فدات مهربونم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘