2737
2734
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48637 بازدید | 8012 پست
@agi_17     @خووودشونم   @mahmudi   @مرضیه_(مامان_هلیا)   ...

ممنون عزیزم که تگم کردی،  استارتر عزیزم من عین همین تقویم ای که گفتی توی پلنر رنگی  خودم برای کارای انسانی توی ماه تیکی درست کردم ولی ایده شما خیای جالبه و انشاءالله باعث بهتر شدن وضع. دینی و مذهبی و جلوگیری از فراموش کاری های خودمون میشه ممنون ازت گلم 

سلام به همه دوستان من تازه واردم،خیلی از این تاپیک خوشم اومد،فقط یه نکته من چطوری این تاپیکو گم نکنم ...

عزیز پایین متن اولیه این تاپیک،  کنار سه نقطه، یه علامت مستطیل شکل هست که از پایین قیچی شده،  روی اون بزنی سبز رنگ میشه و یعنی ذخیره کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@سمنو66   @sare333   @gisoo1377   @fatemehخاصم   @خانومیم5881   ...

چشم عزیزم حتما💛

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

وای چقدر از تاپیکتون حس خوب گرفتم 

منم انشاالله لایق باشم و بتونم انجامشون بدم

حالا البته این قضاوت یا غیبت رو من با خودم خیلی کلنجار میرم و خداروشکر موفق هم شدم و خیلی کمش کردم 

طبق لیست شما هم پیش میرم حتما

التماس دعا عزیزم

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2728
سلام مدتی نیستم حلال کنید ماها اومدی بچه های جدید را تحویل بگیر یا علی

سلام معصومه چی چیو نیستم صبر کن ببینم کجا؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
تقویم ها و ایده های ماه پیشونی و بقیه ی دوستان رو خوندم به نظرم بیایید مثلا طبق ساعت و روز بنویسیم ...

فاطمه مترجم عاااالی بود نظراتت خب من فکر میکنم از نماز شب شروع کنیم البته مشکل اینجاست که همه نمیتونیم با هم باشیم بخاطر پریود ولی خب. پیشنهاد من اینه شبهای پنجشنبه رو بذاریم واسه نماز شب بنظرت خوبه؟

2738
سلام آبجی جون روزت بخیر خوبی عزیزم  ممنون که صدام زدی اجرتون با ابا عبدالله الحسین علیه السلام ...

سلام عزیز دل خیلی خوش اومدی

منم چند ماهی هست که حفظ قرآن رو شروع کردم الان ۸۰ آیه از سوره بقره رو حفظ کردم امیدوارم خدا توفیق ...

سلام فاطمه جون ،خوش به حالت خواهر ، ان شاالله موفق باشی

منم وقتی مدرسه میرفتم سوره بقره رو حفظ کرده بودم ولی خب تکرار نکردم یادم رفت

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
تقویم ها و ایده های ماه پیشونی و بقیه ی دوستان رو خوندم به نظرم بیایید مثلا طبق ساعت و روز بنویسیم ...

عالیه عزیزم برنامه هات

نماز شب هم منم خیلی دوست دارم بخونم فقط همت نمیکنم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
بچه ها من فهمیدم معصومه نیست دلم گرفت انگاری یهو دلتنگ شدم ناراحت شدم

سلام ، من که باهاش قهر کردم دیگه هم کاری باهاش ندارم بی معرفت رو 😐

سلام.من حدودا بیشتر از یک سالی میشه که یه تغییراتی درخودم ایجاد کردم مثلا درباره ی کسی فکر بد نمیکنم پشت سرهیچکس حرفی نمیزنم تا بتونم.برای چیزای بیخود و الکی و دل کسی مخصوصا همسرم رو نمیشکونم و بیشتر چیزی که کمکم میکنه از گناه دوری کنم فکر کردن به اینه که قراره به خدا جواب پس بدم قراره آدما تو اون دنیا جلوم وایسن و خدا بگه ازشون طلب بخشش کن  واقعا شرم میکنم اگه به کسی بدی کرده باشم یا پشت سرش بد گفته باشم یا حقی ناحق کرده باشم البته قبل از این که ایجوری باشم گناه زیاد انجام دادم نمیدونم خدا منو بخشیده یا نه ولی اون ارحم الراحمینه میبخشه شما هم برام دعا کنید منم براتون دعا میکنم

2706