2737
2739
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48638 بازدید | 8012 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به عشقای خودم

ببخشید اگه مدتی تنهاتون گذاشتم واقعا حالم خوب نبود مائده و ماه پیشونی خبر دارند و خیلی لطف کردند به من

الان شکر خدا حال روحم عالیه

فقط دوباره معده درد گرفتم که مجددا دارو باید بخورم

همچنان نیازمند دعاهای سبزتون هستم

2731
یک دخترعمو داشتم همین روزا اولین سالگرد فوتشه سه تادختر داشت خودش محجبه دختراش هم محجبه یکروز پارسال ...

منم چند ماهی هست که حفظ قرآن رو شروع کردم

الان ۸۰ آیه از سوره بقره رو حفظ کردم

امیدوارم خدا توفیق بده هم حافظ باشم هم عامل

عزیزان یه کاری که من بیشتر اوقات سعی میکنم انجام بدم خصوصا روزهای شهادت و ولادت ائمه واعیاد مذهبی ای ...

انقدر من این حرکت رو دوست دارم

ولی واقعیتش بیشتر وقتا عجله دارم یادم میره

نمیدونم چه کنم

سلام  تقویم کوچولوی من :  روزی یه تسبیح بگردونم و با هر دونش بابت یه نعمت خدا رو شکر کنم ...

چه ایده ی خوبی واسه کظم غیظ

منم خیلی عصبانی میشم سر بچه هام

تقویم ها و ایده های ماه پیشونی و بقیه ی دوستان رو خوندم

به نظرم بیایید مثلا طبق ساعت و روز بنویسیم تقویممون رو

مثلا اول صبح وقت سلام به امام زمان جانمون مهدی(عج) هست که هر روز مقید بشیم انجام بدیم

بعدش اینکه به نظرم اگر چله ای داریم بگذاریم بعد خوندن نماز صبح که بین الطلوعین رو هم درک کنیم

من نظرم اینه بیایین برای نماز شب یه لیست تشکیل بدیم حتی شده ۵ نفر یا کمتر یا بیشتر مهم نیست

بعد تو شب خاصی نماز شب بخونیم این تعداد

تو قنوتش هم اسم های همدیگر رو بیاریم

بعد یه ایده ی دیگه هم دارم به نظرم یه محدودیت واسه اینستاگراممون بگذاریم که هی نریم توش ول بچرخیم(خودمو میگم)

یا مثلا عکس زمینه ی گوشی مون رو یه عکس نوشته ی موثر بگذاریم که نریم دنبال کارهایی که وقت مون رو به بطالت میبره

واسه کظم غیظ من واقعا نمیدونم چیکار کنم

البته چند وقتیه به خاطر پسرم دارم خودمو بیشتر کنترل می کنم و حس خوبی دارم ولی سر دخترم چطوری خودم رو کنترل کنم

خیلی کنجکاوه و مدام سرش تو یخچاله و با داداشش لجبازی میکنه البته کار نشد نداره(ما می توانیم)

اگر ذکر واسه کظم غیظ دارید بهم بگید بگذارم تو برنامه ی روزانه ام

کتاب خوندن رو دروغ نگم یک هفته در میون میتونم بخونم اونم فقط یک روز چون کلاس های پسرم خیلی وقتم رو میگیره و چون کلاس اولیه نمیتونم شل کاری کنم و منم خیلی خیلی حساسم به آموزش پسرم

میرسیم به معضل بزرگ و فجیع و وحشتناک غیبت

به نظرم برای اینکه غیبت نکنیم(مرحله اول) و غیبت نشنویم

بیاییم جریمه بذاریم برای خودمون و چون پول دادنش سخته برای همه به نظرم بهترین گزینه است بعدش کاری که برای هر کس سخته میتونه به عنوان جریمه بگذاره مثلا یه دعای طولانی یا یه سوره طولانی بخونه اون روز + ۷۰ بار استغفرالله و اتوب الیه

روزی صد صلوات هم که بین روز یاداور بذاریم تو گوشیمون و بفرستیم

یه تسبیح خوشگل دم دست داشته باشیم یه جا جلوی چشم آویزون کنیم یادمون نره

رو یخچال هم به نظرم کارهایی که اون روز باید انجام بدیم رو بزنیم

2738

@سمنو66   @sare333   @gisoo1377   @fatemehخاصم   @خانومیم5881    

سلام بچه ها

این تاپیک خیلی جالبه! استارترش خیلی زحمت کشیده؛ مشارکت کنید لطفاً اگه مایل هستید! اجرتون با مادرمون حضرت زهرا

پست اول را بخونید لطفاً تا آشنا بشید با تاپیک، نمونه آخرین تقویم برنامه ما هم صفحه 345 هست

@agi_17    @خووودشونم   @mahmudi   @مرضیه_(مامان_هلیا)   @آش_رشته3934    

بچه ها سلام

این تاپیک خیلی جالبه! استارترش خیلی زحمت کشیده؛ مشارکت کنید لطفاً اگه مایل هستید! اجرتون با مادرمون حضرت زهرا

پست اول را بخونید لطفاً تا آشنا بشید با تاپیک، نمونه آخرین تقویم برنامه ما هم صفحه 345 هست

@gol_gisoooo   @jooody   @معصومه195    @بهانه21@مامان0حسناسادات    

سلام به اسی و همه دوستان 

تازه باتامیک آشناشدم و حس مثبتش منوجذب کرد

صفحه اولو خوندم هیلی خوشم اومد

من یه عیب بزرگ دارم اونم اینه که نمیتونم نمازمو نگه دارم

یه ناه میخونم باز ول میکنم

اخرین مقاومتمم فک کنم 3ماه طول کشید خیلی به نوقع و باحضور قلب میخوندم خیلیم تاثیر داشت تو زندگیم

ولی باز نمیتونم نگه دارم

بگین چیکار کنم دائمی باشه نمازهام

2706