2733
2739
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48647 بازدید | 8012 پست
معصومه جان یادمه گفته بودی دو تا دسته گل داری. ولی جایی هم دیدم که گفتی سومی تو راهه! یه کم معادلات ...

سلام

اره عزیزم یه پسر و یه دختر دارم

قصد سومی را همخیلی وقته دارم

چند مدت قبل اقدام کردم نشد ولی بعد پایان نامه حتماً!

سلام اره عزیزم یه پسر و یه دختر دارم قصد سومی را همخیلی وقته دارم چند مدت قبل اقدام کردم نشد ولی ...

خدا بچه هاتو برات حفظ کنه و عاقبت بخیر بشن. 

ان شاءالله سومی هم به زودی بیاد😍

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معصومه جان یه چیزی میخواستم بگم البته خیلی دیر شده.

دانشجوهای تهران ، برای پیاده روی اربعین کاروان دارن. و تو شبکه های مجازی با نام هیئت انصارالقائم فعالیت میکنن. همسر خودم یکی از خادمین این هیئت هستن. الان هم یه کاروان ۶۰۰ نفری رفتن کربلا.

دوست داشتم دعوتت کنم به این هیئت.🤩

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2731

جوووونمممم دخمل منم چادر پوشیدن رو خیلی دوست داره .تازه هم چادر ملی براش خریدم.چادر نمازم که عید براش دوختم و... گل گلی ها سعی کنید اول ارزش ها رو بشناسید 

بعد بهشون عمل کنید. ارزش چادر رو بشناسید بعد سر کنید❤ بگم که یک جاهایی (چون در سفرم گاهی) چادر نمیپوشم ...اما به پوشیدگی کاملا مقیدم و احساس رضایت قلبی دارم🌹

خدا هست.

امید به خدا چیز خوبیه. من ب مرحله ای رسیدم ک  به دل و زبونم دیگ نمیاد چیزی ازش بخام.   شما دعام کنید ادم شم

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
جوووونمممم دخمل منم چادر پوشیدن رو خیلی دوست داره .تازه هم چادر ملی براش خریدم.چادر نمازم که عید برا ...

ای جونم دختر طلا😘🤩 البته دختر من خیلی کوچولوئه که بخوام برای بیرونش چادر بدوزم. ۱۷ ماهشه عروسکم

خدا رو شکر😍🌹

امید به خدا چیز خوبیه. من ب مرحله ای رسیدم ک  به دل و زبونم دیگ نمیاد چیزی ازش بخام.  &nbs ...

اینجوری نگو خانومی. شما یک قدم برو سمتش صد تا میاد سمتت. شما هم قلبت پاکه . قطعا جایگاه خوبی در برابر حضرت معبود داری.

2740
ای جونم دختر طلا😘🤩 البته دختر من خیلی کوچولوئه که بخوام برای بیرونش چادر بدوزم. ۱۷ ماهشه عروسکم ...

عزیززززمممم برای خودش و عروسکش یک متر پارچه بخر و چادر بدوز 

بذار کنار واسه لحظه هایی که میخواد مامان بشه😍😍😍 الهی بگردمشوووون وقتی میخوان مامان شن چادر میپوشن

خدا همه ی نی نی هارو حافظ باشه

خدا هست.
عزیززززمممم برای خودش و عروسکش یک متر پارچه بخر و چادر بدوز  بذار کنار واسه لحظه هایی که میخوا ...

آخخخ که چقدر خوردنی میشن😍😍😍

راستی امضای خوبی داری.👌

سلام‌دوستان منم دوست دارم شرکت کنم باید چکار کنم ؟؟؟

بفرما گلم.پست ص اول و بخون گل بانو.

عزیز دلمی! من دو تا دارم انشاءالله بعد دفاع از پایان نامه، به فکر سومی هم هستم! دعامون بفرمایید!

انشالله بسلامتی عزیزم 

😗😗انشالله تنشون زیر سایه شما همیشه سالم باشه 

محتاجیم ب دعا عزیزم اکه لایق باشم حتما معصومه جون

2706