2733
2734
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48637 بازدید | 8012 پست
امید به خدا چیز خوبیه. من ب مرحله ای رسیدم ک  به دل و زبونم دیگ نمیاد چیزی ازش بخام.  &nbs ...

چرا به دل و زبونت نمیاد؟ اها منظورت اینه ناامید شدی؟ ای خواهر این وضعیتو هممون تجربه کردیم من حتی با خدا قهر میکنم ولی بعدش میگم خب اخه همه چی دست خودشه من قهر کنمم فایده نداره 

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
سلام‌دوستان منم دوست دارم شرکت کنم باید چکار کنم ؟؟؟

سلام عزیزم خیلی خوش اومدی پست صفحه اولو بخون و اگه دوست داشتی زود زود بهمون سر بزن و از کارهای خوبت بگو  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌دوستان خوبین

دلم‌براتون تنگ شده بود مشغولم‌ با بچهام

همه خوبین ان‌شاء الله

دوستان ب تقاضا دارم

همسرم‌نیاز ب جراحی پا داره

فردا سومین دکترش رو میره

ک نظر قطعی بده

اگر بر میاد ازتون از خدا بخواید ب جراحی نرسه

من کمکی ندارم به دوتا بچه مرافبت بعد عملش خیلی برام سخته

برای خودش بیشتر

2731
سلام‌دوستان خوبین دلم‌براتون تنگ شده بود مشغولم‌ با بچهام همه خوبین ان‌شاء الله دوستان ب تقاضا دا ...

سلام عزیزم الهی که همه چی به ختم به خیر بشه و بهترین برای همسرتون اتفاق بیفته براشون سوره حمد میخونم

میگردم عزیزم برات کپی میکنم

مرسی خانومی من نماز سروقت خیلی کاهلی میکنم بقیه موارد رو تقریبا انجام میدم ولی خیلی دلم میخواد نمازمو دقیق بخونم اذان گوشی هم تنظیم کردم ولی بازم تتبلی میکنم خدا خیرت بده یه راهکار بده

برای خونه دار شدنم صلوات بفرست دوست عزیز☺
خوندم خیلیم خوشم اومد ولی تقویم مهر ماه رو ندیدم صفحه چنده 

بچه ها من هر کاری میکنم نمیتونم با موبایل وارد بشم عکس بذارم پس برناممو تایپ میکنم:

سه شنبه 9 مهر خواندن قران (انجام شد الحمدلله)

پنج شنبه 11 مهر : خواندن نماز شب

جمعه 12 مهر: خواندن سوره الکهف و صلوات

دوشنبه 15 مهر: کنار گذاشتن صدقه برای کمک به نیازمند

سه شنبه 16 مهر: روز غیبت نکردن و خوش اخلاق بودن

از فردا ان شاءالله ختم تسبیحات حضرت فاطمه

مرسی خانومی من نماز سروقت خیلی کاهلی میکنم بقیه موارد رو تقریبا انجام میدم ولی خیلی دلم میخواد نمازم ...

عزیزم طبق متون روانشناسی هیچ راهکاری بهتر از قانون نیست ببینید تا پس فردا هم یکی بیاد برای من و شما از فواید نماز اول وقت بگه ممکنه فقط یه مدت دوام داشته باشه بعدش دوباره برمیگردیم به تنظیمات کارخانه!!! واسه همین مهمترین قدم استارتشه. ذهن من و شما باید فقط یه چیزو بدونه: تا صدای اذان شنید بلند بشه دیگه هیچ استثنائی نداره اولین قدم سخت ترین قدمه پس ذهنتو شرطی کن: صدای اذان اومدپاشو برو وضو بگیر دیگه راجع بهش فکر هم نکن اذان= بلند شدن و وضو گرفتن. روانشناسی میگفت نرید سه ساعت راجع به اینکه چطوری روزانه ورزش کنیم مطلب بخونید تنها راه اینه: از فردا فلان ساعت بدون اینکه تردید کنی باید حاضر شی بری ورزش. به ذهنت اجازه هیییییچ عذری رو نده 

2740
عزیزم طبق متون روانشناسی هیچ راهکاری بهتر از قانون نیست ببینید تا پس فردا هم یکی بیاد برای من و شما ...

حتما همینکارو فعلا ک پریودم 

اذان=بلندشدن و وضو گرفتن  

حتما همینکارو فعلا ک پریودم  اذان=بلندشدن و وضو گرفتن    

منم الان یه ماهه دارم رو خودم کارمیکنم یکی از نمازامو سروقت بخونم اخه خییلی دیر میخوندم 

منم الان یه ماهه دارم رو خودم کارمیکنم یکی از نمازامو سروقت بخونم اخه خییلی دیر میخوندم 

نماز ظهر و عصر خیلی تنبلیم میکنه خیلی بهتره اول ازاین نماز شروع کنم 

سلام من لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق چند روز پیش به طور اتفاقی پستهای تعدادی از دوستان عزیز ...

معصومه جان، تو چقدر خوبی آخه؟؟!!!😘😘😘😘😘

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
سلام اره عزیزم یه پسر و یه دختر دارم قصد سومی را همخیلی وقته دارم چند مدت قبل اقدام کردم نشد ولی ...

من تورو می بینم اصلا تضعیف روحیه میشم😐 چطور من با شرایط تقریبا مشابه، توی اقدام برای اولی مردد موندم؟؟! به نظرت توکل من ضعیفه؟؟!...😔

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
سلام من لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق چند روز پیش به طور اتفاقی پستهای تعدادی از دوستان عزیز ...

سلام عزیز مرسی که با مهربونی هات به فکر منی... 

عزیز به لطف خدا با نمره عالی ختم به خیر شد😄😍