2733
2734
عنوان

خانمهاروزه ام همتون رو دعامیکنم مهسا۷۷۷۷۷

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 109 پست

نفسم دورت بگردم الهیی من اگه 19 شهریور پریود نشم دو سه روز عقب بندازم یعنی باردارم 19 شهریور هم عاشوراست تو ب حق دودست بریده ی عباس قسم منو خیلی یاد کن خیلی اجرت با سیدالشهدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا ک قبول درگاه حق باشه خوش بحالت واسه منم دعا کن واسه درس و موفییتم تو روخدا ایشالا هرچی میهای ...

انشاالله

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

منم لطفا دعا کن عزیزم به زودی خوشحال بشم

تو این ۳۰ روز یاسین و زیارت عاشورا جله برداری خوبه

قبول باشه انشاالله

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2738
بمدت 30 روز؟    خوشبحالت ماشالا اراده

بله ۲۹روز دیگه مونده

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

انشاالله که قبول باشه و حاجت روا بشی ، ممنون میشم برای منم دعا کنی برای سلامتیم دعا کن جواب پاتولوژی بعدیم خوب باشه مرسی عزیزم

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2706