2737
2739
عنوان

اگه پنج سال عقب میرفتین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 179 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم خیلی دوست دارم ولی بعضیا میگن بده تو سایت هم یه بار گفتم شوهرم میگفت هانا  من گزاشتم حنا& ...

اتفاقا خیلی قشنگه  من  که خیلی دوس دارم شیک مجلسی

میشه برای زندگیم صلوات بفرستی بی جواب نمی‌مونه توزندگیت
2728
چون درگیر ی پسری شدم تونفهمیام ک مسیرزندگیم و احساساتم تغییرداد....کاش میذاشتم بالغ ترشم بعدگوشی میگ ...

مگه چند سالت بود؟

همین که پشیمونی جای شکرش باقی خیلیا الان سی چهل سال سن دارن هنوزم به فکر این چیزان پشیمونم نیستن همین که تو پشیمونی یه قدم جلویی عزیزم 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود/تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود  
خودم دیگه باردار نشدم. تخمک گرفتم و رحم اجاره کردم. پدرم دراومد از هزینه و استرس و ... یه پسر سه و ...

خدا حفظش کنه قربونت برم

2740
چرا کورتاژ کردی؟

من کوته فکر . خونه خریده بودیم ماشینو عوص کرده بودیم. توی محل کارم که یه نهاد دولتی قوی بود مدیر قسمت مهمی شده بودم. چند روز بود تهوع داشتم. از سرکار بردنم بیمارستان. اونجا فهمیدم باردارم. حتی جواب سونو رو نخوندم. زود رضایت دادم اومد بیرون و فرداش کورتاژ کردم

من کوته فکر با خودم گفتم قسط داریم نمیتونیم خرج بچه رو بدیم. بعد هم گفتم تازه مدیر شدم. برم مرخصی زایمان شاید کسی سمت رو بگیره!!!

نمی دونستم خدا خونه داده ماشین داده شغل خوب داده داره با بچه کاملتر میشه.

کورتاژ کردم. سلامتی از دستم رفت. خونه رو بالا کشیدن. ماشینو دزد برد. بیکار شدم. یه پس اندازمو یکی خورد.

من کوته فکر . خونه خریده بودیم ماشینو عوص کرده بودیم. توی محل کارم که یه نهاد دولتی قوی بود مدیر قسم ...

چند هفته بودی؟؟

من کوته فکر . خونه خریده بودیم ماشینو عوص کرده بودیم. توی محل کارم که یه نهاد دولتی قوی بود مدیر قسم ...

وای چ بد انشاا... ک خداب حق امام زمان هرجور ک دوست داری وبه صلاحته آرزوهاتو براورده کنه 

وای چ بد انشاا... ک خداب حق امام زمان هرجور ک دوست داری وبه صلاحته آرزوهاتو براورده کنه 

ممنون.

همش میگم خدایا غلط کردم ببخش. شاید خدا بخشیده. و اون بچه بی گناهم. چجوری ریزریزش کردم. خیلی بد کردم. کاش بچه ام منو ببخشه.

2706