2737
2734
عنوان

اگه پنج سال عقب میرفتین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 179 پست
ممنون. همش میگم خدایا غلط کردم ببخش. شاید خدا بخشیده. و اون بچه بی گناهم. چجوری ریزریزش کردم. خیلی ...

انشاالله که خدا تورو بخشیده عزیزم سعی کن اگه کسی خواست سقط کنه منصرفش کنی بلکه اینجوری یه کم سبک میشی

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود/تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کردن بهش باعث میشه دیگه سرسری تصمیم نگیری واز اشتباهات درس میگیری که بعدأ جبران کنی

نمیتونی. 

چون دیگه هیچ وقت ۵ سال جوانتر نمیشی..

پس آدم باید مراقب آینده اش باشه  نه متاسف گذشته اش.

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2731
نمیتونی.  چون دیگه هیچ وقت ۵ سال جوانتر نمیشی.. پس آدم باید مراقب آینده اش باشه  نه متاس ...

همین که از تجربت درس بگیری و به فکر آیندت باشی خیلیه

همش دارم تلاش میکنم. اما نمیدونم چرا همش زندگیم سخت تر میشه. الان یه سال که خیلی هم زجرآور شده. انق ...

متاسفم عزیزم، امیدوارم به زودی همه چیز درست شه. اما حرف من این هست که فکر نکن دلیل مصیبت هات این مساله ست. سختی و مریضی وناراحتی واسه همه پیش میاد، واسه یکی بیشتر واسه یکی کمتر، هیچ دلیل خاصی هم نداره. مثلا امکان داره یه نفر عمل قلب بکنه، اما بخاطر اشتباه پزشکی هزارتا بلا سرش بیاد. باید فکر کنه چه کار بدی انجام داده که این اتفاق براش افتاده؟ دنیا انقدر که ما فکر می‌کنیم حساب و کتاب نداره. اکثر اتفاقات شانسیه. 

2738
انشاالله که خدا تورو بخشیده عزیزم سعی کن اگه کسی خواست سقط کنه منصرفش کنی بلکه اینجوری یه کم سبک میش ...

چند نفر میخواستن از همکارام سقط کنن. به پاشون افتادم. گفتم دنیا و آخرتتون میسوزه. بدنیا بیارید من نگهش میدارم. دو تاشون منصرف شدن. اما یکی کورتاژ کرد.

چند نفر میخواستن از همکارام سقط کنن. به پاشون افتادم. گفتم دنیا و آخرتتون میسوزه. بدنیا بیارید من نگ ...

کار خیلی خوبی کردی 

به نظر من آدم باید یا اصلأ باردار نشه یا اگه شد بچه رو به دنیا بیاره

2706