2733
2739
عنوان

درازززززز و نردبون😁

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 80 پست

نه کوتاه قشنگه نه خیلی بلند 

دختر باید ظرافت داشته باشه 

بدن قشنگ داشته باشه 

یه سریاتون شنیدین قد بلند قشنگه 

فک میکنید واقن قشنگید 

ولی نچ اشتباهه 

اگ اینجور بود باید شکیرا و جنیفرم بخاطر قدشون ک از نظر شماکوتوله میگید 

هیچموقه ب چشم نمیومدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان.

نمیدونم چرا اولین پستم خورد به سوال شما.اومدم ببینم به پسر قد بلند و رعنای من چی میگن

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
2728

جاری من ۱۷۵هست هیچ وقت بهش نگفتم دراز نردبون 😁خیلی هم دوسش دارم ولی خودش راضی نیست میگه کاش ۱۶۵بودم هم قد شوهرشه 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
به من میگفان بابا لنگ دراز  تو مدرسه هم مشکل داشتم برای ردیف اول و دوم نشستن  به خاطر با ...

منم همین مشکل داشتم 

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
نه کوتاه قشنگه نه خیلی بلند  دختر باید ظرافت داشته باشه  بدن قشنگ داشته باشه  یه س ...

قد بلند زیباست خیلی 

2740
من 170 ام ولی احساس بلندی نمیکنم دوس داشتم بلندتر میبودم    

در برابر کوتوله ها خیلیم بلندی 

این به اون در  حالا من شوهرم ۱۶۹ اصلا دوست ندارم تا چند روز پیش راضی بودم و میگفتم عاشق قدشم از ...

اگه به دلت نشسته و اخلاقش خوبه به قدش چکار داری،بعدش سر قدش نقطه ضعف نشون نده همین مادرت با تموم مهربونیش شاید بعدها قدشو بزنه تو سرت به ویژگیای خوبش فکر کن،من شوهرم از خودم خوشگلتره و همه همینو میکوبن سرم که شوهرت سرتره😞

منم همین مشکل داشتم 

دخترهای عمو بزرگم خیلی قد بلند هستن ولی هیکلشون خوبه زیاد تو چشم نیستن من لاغر بودم به نظر بلند میومدم الان تو پر شدم نرمال شدم به نظر خودم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»