2733
2739
عنوان

درازززززز و نردبون😁

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان تمام ني ني سايتي ها با ميانگين قدي ١٨٠ تا٢١٠ ميريزن وسط ازخاطرات قد بلنديشون و جاري هاي حسود&n ...

😎😂😂😂😂😂

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
2740
قدم  کوتاهه عوض شوهرم قدش بلندههههه

این به اون در  حالا من شوهرم ۱۶۹ اصلا دوست ندارم تا چند روز پیش راضی بودم و میگفتم عاشق قدشم از مرد قدبلند بدم میومد و به مادرمم میگفتم خوشحالم که  دیلاق نیست الان میگم این همه پسر خوشتیپو قدبلند این چی بود من برداشتم پس فردام عقدمونه هر چقدرم بره بدنسازی جذاب نمیشه  مامانم میگه عوضش هیچ دختری نگاش نمیکنه

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

به من می گفتن بابا لنگ دراز 

تو مدرسه هم مشکل داشتم برای ردیف اول و دوم نشستن 

به خاطر بالاتنه بلندم وگرنه ۱۶۸بلند محسوب نمیشه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

من ۱۶۵ هستم و لاغر ولی اندامم خوبه توپر

یکی از دخترداییام از من بلندتره ولی اندامش عالیه باس ن و هیکلش تو پر خیلی خوشگل دیده میشه

ولی یکی دیگه از دختر داییام لاغر و قدبلند ، واقعا عین نی ، و نردبان😁

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made