2733
2734
عنوان

پشیمون و افسرده از بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه این حست، چون مسئولیتت زیاد شده آزادی قبل و نداری، دیگه کامل برا خودت نیستی، اما زود عادت میکنی ب شرایط جدید. منم اینطور بودم الان خوبم تحمل یه لحظه زندگی بدون بچمو ندارم، ولی دلم برا اون روزا که راحت و آزاد بودم تنگ میشه

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
2731

وای من دارم التماس خدا میکنم بچه گیرم بیاد این حرفا دور کن ازذهنت خدا یه فرشته کوچولو بهت داده خدا روش اکر باش بزا منم دعا کن ...

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2738

عزیزم درکت میکنم واقعا سخته بچه داری

اما یه کم بزرگتر بشه اونوقت که براش غش کنی

من تازه دیروز بعد ۵ سال ،به سختی های تولد و کوچولویی های پسرم فکر میکردم با خودم میگفتم  حتی اگه ده برابر براش سختی کشیده بودم هم ارزششو داشت

اوایل سخته کلا، مخصوصا اگه کمکی نداشته باشی، و بچه هم کولیک داشته باشه یا نخوابه و اینا‌...

ولی بزرگتر که شد بهتر میشی

شایدم افسردگی بعد زایمان گرفتی!

من خودم یادمه اون اوایل جلو پنجره وامیستادم و بیرونو نگاه میکردم و با خودم میگفتم یعنی میشه یه روزی بتونم دوباره مثل قبلنا راحت برم بیرون!

عزیزم خدارو شکر کن که الآن یه دختر کوچولوی سالم بغلته

میدونی بعضیا چه پولایی که خرج کردن و چقدر اشک ریختن و انتظار کشیدن و هنوز باردار نشدن و همش باید حرف مردم رو تحمل کنن و به دروغ بگن ما فعلا بچه نمیخوایم

عزیزم به خودت سخت نگیر فقط خیلی خسته ای و واقعا دوماه اول سخت ترین زمانه... من هنوز دوماه اول رو یادم میاد دلم برای خودم میسوزه تنها بودم و دور از خانواده

میگذره عزیزم گاهی کمک بگیر و چندساعت استراحت کن حالت بهتر میشه