2733
2739
عنوان

پشیمون و افسرده از بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 61 پست

من میگم یه نی نی گیرم بیاد خوشبخترین زن دنیا میشم..هنوزم با شوهر خوب مهربون و همه امکاناتی هم دارم نمی گم خوشبختم..فقط میگم خدا یه نی نی بده اون موقع من طمع خوشبختی میچشم

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چی بچه داری ناراحتی عزیزم؟

احساس میکنم منو از همسرم دور کرده 

واقعا خوشبخت بودم و هر روز خدا رو به خاطرش شکر میکردم 

خیلی فعال بودم الان فقط توی خونه ام و اگه بچه رو تنها بذارم استرس میگیرم نمیتونم به کسی بسپارمش برم بیرون

2728

افسردگی گرفتی عزیزم حتما تحت درمان باش 

بعضیا خیلی بد کامنت گذاشتن،،، در صورتی که یه چیزه طبیعی هستش  بخاطر بهم خوردن هورموناست دقیقا شبیه زمان پریودی 

خدایا خودت مواظبش باش

ناشکری نکن عزیزم،انشاالله خدا برات حفظش کنه،مطمئن باش روزهای شیرینی در انتظارته،حال الانتم طبیعیه،بعضیا افسردگی بعده زایمان میگیرن،خوب میشی بزودی.کاش منم این روزو که بچم صحیح وسالم بدنیا بیاد تجربه کنم،آرزومه منم یه بار با دست پر از بیمارستان بیام خونه،نه اینکه هربار رفتم ودست خالی برگشتم ،سینم پره شیر وبچم زیر خاک😭‌

دخترم،معجزه زندگیمو 
احساس میکنم منو از همسرم دور کرده  واقعا خوشبخت بودم و هر روز خدا رو به خاطرش شکر میکردم  ...

عزیزم طبیعیه اصلا ناراحت نباش و ب خودت سخت نگیر خیلی هم حساس نباشه درست میشه حالتم خوب میشه 

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
2738

من عاشق بچم هستم و پشیمون نیستم ولی بعضی وقتا میگم با این وضع بد مای بیبی از کجا بیارم 😂وضع مالیمون بده

تازه ب بابام گفتم پول مای بیبی دخترم و بده گفتم دادم گفتم ن اونا رو قایم کردم دوباره بده گفت بزار حقوقمو بگیرم دوروز دیگه میدم میگه اولش خرج تورو میدادم الان دخترتو😕برا اولین بار میبینم بابام ب بچه ایی اهمیت میده اونم دخترم خیلی خوشحالم تا الان ندیدم بابام ب بچه ایی نگاه کنه 

عزیزم منم تا 3 ماه اول همش گریه میکردم و به مامانم میگفتم عجب غلطی کردم کم کم خوب شدم و الان روزی هزار بار خداروشکر میکنم بابت دختر نازم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ناشکری نکن عزیزم،انشاالله خدا برات حفظش کنه،مطمئن باش روزهای شیرینی در انتظارته،حال الانتم طبیعیه،بع ...

آخی عزیزم ناراحت شدم برات ایشالله خدا ی بچه بهت بده و باهاش برگردی خونه 

وای من دارم التماس خدا میکنم بچه گیرم بیاد این حرفا دور کن ازذهنت خدا یه فرشته کوچولو بهت داده خدا ر ...

ایشالا که به آرزوت برسی و بعد از زایمان هم افسردگی نداشته باشی عزیزم

حتما دعا میکنم ⁦❤️⁩

طبیعیه عزیزم.منم همینطوری بودم..مثل سگ پشیمون بودم..میدونی اوایل که بچه به دنیا میاد یه ذره ریتم زندگی بهم میخوره...یه ذره نابود میشی...ولی اشکال نداره باور کن همین که بزرگ میشه کلی از مشکلاتش کمتر میشه،خوابش تنظیم میشه..تو هم زندگیت به روال قبلیش برمیگرده..باور کن داشتنش از نداشتنش خیلی خیلی بهتره..الان بچم نزدیک دو سالشه دیگه اصلا کار به کارم نداره..خیلی آرومه..خیلی احساس خوبی دارم از اینکه دارمش .درستع اوایل اذیت میشدم ولی حالا دیگه خیلی خوب شده...تازه شما بچت سه ماهه یا چهار ماهه شد کلی راحت میشی و تازه شیرینی بچه رو میچشی

من بچه ندارم یعنی شوهرم نمیخواد که اقدام کنیم 

خیلی جای خالی بچه یا شادی رو تو زندگیم کم دارم

اما از طرفی مطمینم اگه بچه دار بشم دقیقا همین احساس تو رو خواهم داشت 

از کرده ی خودم پشیمون میشم 

ولی راهی هم ندارم برای دفع حس الانم

همون قدر که بچه تو رو الان از شوهرت فکر می کنی دور کرده

بدون بچه بودن و بچه نخواستن شوهرم منو از شوهرم دور کرده

معمای عجیبیه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم