2733
2739
عنوان

اسم این حالت چیه؟

344 بازدید | 26 پست

سه بار تاحالا تو خواب حس می کردم دارم بلند میشم ولی تو همون حالت درازکشیده باقی موندم 

وقتی بیدار میشم همش حس می کنم روحم داششته از بدنم جدا میشده ولی نمی تونسته خودشو رها کنه 

اگه یه آهن‌ربای قوی رو به به اهن نزدیک کنید حالت کشش تشکیل میشه، منم تو خواب یه همچین حسی دارم

یه جوری میگید تو سایت چیکار می کنی انگار جای شما رو تنگ کردم  

منم خیلی وقتا خواب میبینم بلند شدم کارامو کردم باز خوابیدم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای من قبلا خیلی اینجوری میشدم...چشام نیمه باز...ی زاویه ی کجی و میدیدم...بااینکه درازکش بودم...هی حس میکردم بلند میشم...میخورم زمین....هرکاری میکردم نمیتونستم چشامو بازکنم و بیدارشم...دیگع قلقش اونده بود دستم...ی دیقه سعی نمیکردم بلندشم...اروم میموندم...بعد میتونستم بیدار شم

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
منم خیلی وقتا خواب میبینم بلند شدم کارامو کردم باز خوابیدم

من خواب نیست 

تو خوابم یه حس بدی دارم 

جسممو می بینم که داره حرکت می کنه درحالی که به سمت جایی که خوابیدم کشش داره

2738
بختک  نیفتاده روت؟

بختک هم زیاد می گیرم 

ولی این حالت خیلی بدتر از بختکه 

تو این حالت انگار روح با جسمم جدا هستن 

اون بختکه گلم

نمیدونم بختک ب چی میگن...ولی من حالت سرگیجه ام داشتم.

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

منم بعضی وقتا ی جوری میشم تو خاب. هی میخام پاشم هر چی زور میزنم نمیشه. بیدار نمیشم. خیلی بدم میاد. الان خاستم برم بخابم یادم افتاد منصرف شدم از خاب. 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
منم بعضی وقتا ی جوری میشم تو خاب. هی میخام پاشم هر چی زور میزنم نمیشه. بیدار نمیشم. خیلی بدم میاد. ا ...

تو هم حس می کنی داری پا میشی ولی نشدی؟ 

نمیدونم بختک ب چی میگن...ولی من حالت سرگیجه ام داشتم.

دعای خواب بند بگیر بزار تو بالش ت منم چند سال پیش اینطوری بودم دکترا همش دلیل الکی میگفتن بعد فهمیدم دعای قرانی داره

دعای خواب بند بگیر بزار تو بالش ت منم چند سال پیش اینطوری بودم دکترا همش دلیل الکی میگفتن بعد فهمیدم ...

از کجا بگیرم؟؟؟من دکتر نرفتم...رفع شد کلا..موضوع برا ده سال پیشه

2706