2737
2739
عنوان

خانما شوهرم ....

291 بازدید | 13 پست

شوهرم یه مدتیه تقریبا یکسال خیلی اهل دوست و رفیق شده و امروز هم برای اولین بار یه روزه رفتن سفر مجردی 

من با دوست رفیق مشکلی ندارم چون تقریبا رعایت میکنه همه چیز رو

اما نمی دونم چرا چند وقته همش احساس بدی دارم

حس میکنم بهم دروغ میگه

هیچی هم ازش ندیدما اما فقط یه حسه

فکرمیکنم زیرسرش بلند شده 

خیلی اعصابم خورده

رو گوشیشم چندین ساله رمز میزاره من هیچ وقت سعی نکردم رمزشو بفهمم

از طرفی شوهرم خیلی حواسش به زندگیمون هست خیلی منو دوست داره هیچ کم و کسری تو زندگیمون نداریم

میترسم برم کنکاش کنم و ببینم واقعا چیزی بوده و ارامش زندگیمون بهم بخوره مخصوصا بچه هام که در استانه بلوغ  هستند ضربه بخورن

از طرفی همش فکرم درگیره

همش حواسم بهش هست که حداقل یه نشونه پیدا کنم اما هر حرفی که میزنه درسته و تناقض تو حرفاش نیست نمی دونم این رفیق که میگه واقعا همونه که میگه هست یا یه خانمه

بنظرتون جکار کنم 

فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام بازم امروز بهش شک کردم

حتی بعد از اینکه از خونه رفت بیرون یواشکی خواستم تعقیبش کنم که کجا میره که دیدم با ماشینش رفت

اخه قبلا پیاده میرفت

همش دارم توخودم میریزم 

بداخلاق شدم

خیلی اعصابم خورد شده چکار کنم 

همش میگم نه چیزی نیست 

اکثر روزا ساعت 4 تا 6 میره بیرون هر دفعه به یه بهانه ای 

فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang

اخه ساعت چهار کدوم مغازه بازه که بخوای پمپ کولرو ببره تعمیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمی دونم چکارکنم

این موقع ها که میره بیرون گاهی زنگش میزنم ببینم صدایی دوروبرش هست یا نه (چون میگه با دوستام میرم بیرون) هیچ صدایی نمیاد انگار تو یه محیط بستس که کاملا سکوته

به خدا دارم دیوونه میشم

تازه اکثرا هم که من زنگ میزنم 

جواب نمیده

بعد دو سه دقیقه خودش زنگ میزنه

همشم قربون صدقم میره 

از دست این مردداااااااااا

به نظرتون من حساس شدم یا واقعا مشکوکه دیگه عقلم درست کار نمیکنه

نمیدونم چی بگم عزیزم خودتو حساس نکن , من نمی تونم نسخه ای برات بپیچم چون خودم خط قرمزم خیانت بود ولی وقتی سرم اومد بخاطر دخترم موندم شمام ببین اگر برات روشن بشه تصمیمت چیه؟

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

من حتی اگر برامم روشن بشه موضوع نمیرم بخاطر پسرام و پدر مادرم باید بمونم سر زندگیم

خواهر بابت خیانت زندگیش نابود شد و پدرمادرم پیر شدن سر این ا موضوع

دیگه من نمی تونم آوارشم سرشون

اما همینجوری هم بین زمین و اسمون موندم

خیلی سخته 

میخوام بیخیال شم اما تا میرم فراموش کنم باز یه قرار دیگه یه بیرون رفتن بیموقع و بهانه واهی

من شوهرم اصلا نمی تونه بهم دروغ بگه اگرم بگه من میفهم ولی بهش نگفتم از کجا میفهمم حتی گاهی دروغای ریز میگه به روش نمیارم

اما تو این مورد با اینکه علامتی از دروغ گفتنش نمیبینم اما دلم صاف نیست