2752
2734
چرا؟؟؟ آخه اینطوری که نمیشه هیچ مهارتی یاد نمگیره . بالاخره مدرسه که باید بره . چند سال دیگه هم  ...

آره به خدا برای مدرسه ام با سرویس میره میاد اگر ۵ دقیقه دیر برسه زنگ میزنم به راننده سکته میکنم تا بیاد 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه وقتشو‌داری بزار من شاغلم نمیتونم ببرم و بیارمش خودشم غر غر میکنه اهل کلاس و اینا نیس بچه هاتو ...

تا ساعت ۱ فکر میکنم البته از مهر 

منم شاغلم نمیتونم ببر بیار کنم طفلکو 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
یه کم حساسیتتون زیاده به نظرم خانمی

خیییییلی 

همش با خودم میگم اتفاق یه باره اگه افتاد دیگه هیچی 

عاخه تک فرزند ک هست فکر میکنم اینقدر حساس شدم 

هر چی بزرگ تر میشه هم من بد تر میشم 

2731
ذاتی مرتب و تميزه کوچولو که بود همیشه یه جای کوچیک که آب جمع میشد وايميستاد جلوش و از روش ميپريد اصل ...

ای جاااااااااان ماشالله

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
البته من خودمم همیشه خونه ام  مرتبه اونم عادت کرده ، اگه یکم خونه بهم ریخته باشه عصبانی میشه و ...

منم شدیدا مرتبم در حد وسواس 

همیسه فکر میکنم برای این بچم چپ شده😬

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
فکر نمیکردم آخر این تاپیک هم بشه عکس بازی        

تبدیل به گروه بشه صلوات😍

گروه زدی منو دعوت کن 

منم پسرم تک فرزنده

موفق باشه 🌷

خیییییلی  همش با خودم میگم اتفاق یه باره اگه افتاد دیگه هیچی  عاخه تک فرزند ک هست فکر می ...

قصد فرزند دوم‌ ندارید؟