2752
2734
چرا؟؟؟ آخه اینطوری که نمیشه هیچ مهارتی یاد نمگیره . بالاخره مدرسه که باید بره . چند سال دیگه هم  ...

آره به خدا برای مدرسه ام با سرویس میره میاد اگر ۵ دقیقه دیر برسه زنگ میزنم به راننده سکته میکنم تا بیاد 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه وقتشو‌داری بزار من شاغلم نمیتونم ببرم و بیارمش خودشم غر غر میکنه اهل کلاس و اینا نیس بچه هاتو ...

تا ساعت ۱ فکر میکنم البته از مهر 

منم شاغلم نمیتونم ببر بیار کنم طفلکو 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
یه کم حساسیتتون زیاده به نظرم خانمی

خیییییلی 

همش با خودم میگم اتفاق یه باره اگه افتاد دیگه هیچی 

عاخه تک فرزند ک هست فکر میکنم اینقدر حساس شدم 

هر چی بزرگ تر میشه هم من بد تر میشم 

2731
ذاتی مرتب و تميزه کوچولو که بود همیشه یه جای کوچیک که آب جمع میشد وايميستاد جلوش و از روش ميپريد اصل ...

ای جاااااااااان ماشالله

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
البته من خودمم همیشه خونه ام  مرتبه اونم عادت کرده ، اگه یکم خونه بهم ریخته باشه عصبانی میشه و ...

منم شدیدا مرتبم در حد وسواس 

همیسه فکر میکنم برای این بچم چپ شده😬

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
فکر نمیکردم آخر این تاپیک هم بشه عکس بازی        

تبدیل به گروه بشه صلوات😍

گروه زدی منو دعوت کن 

منم پسرم تک فرزنده

موفق باشه 🌷

خیییییلی  همش با خودم میگم اتفاق یه باره اگه افتاد دیگه هیچی  عاخه تک فرزند ک هست فکر می ...

قصد فرزند دوم‌ ندارید؟