2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👍👍👍

عزیزم خداروشکر شما دوتا دختر داری دختر برکت خونست غمخواره اما امثال من چی ک دختر پسر بودنشو گذاشتیم زیر پا و فقط و فقط از خدا بچه خواستیم و جز حسرت چیزی دستمونو نگرفته چی ی نگاه ب ما بکن و اصلا فکرشو نکن ک هیچ پروفایل و وضعیت و هیچی جاریتو نگاه ننداز واست مهم نباشه تو دنیا رو تو خونت داری شکرگزار باش❤❤

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2731
ممنون عزیزم به امید خدا انشاالله همیشه دلتون شاد و سلامت و موفق باشین🌷

قربونت بشم عزیزدلم 

همچنین❤

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
دلم برا خودم میسوزه انقد که بخاطر بقیه زندگی کردم برا اینکه اطرافیانم ناراحت نشن جواب دل شکستناشون ن ...

عزیزممم چقدر مهربونی تو اخه زندگی مگه چندروزه که بخوایی خودتو فدای دیگران کنی از این به بعد شاد باش و شاد زندگی کن خودتم به فکر خودت باش

عزیزم خداروشکر شما دوتا دختر داری دختر برکت خونست غمخواره اما امثال من چی ک دختر پسر بودنشو گذاشتیم ...

شکرگزارم ولی گاهی ناراحت میشم چون هدفش ازاین کارا فقط ناراحت کردن منه

انشالله شماهم زودی بچه دار میشی

خودم از همه مهم ترم😘😘😘😘
از شخص خاصی نشکست ، همه اطرافیان بهم میگن خیلی لاغری . شوهرمم میگه نه خوبی و اینا ولی تو حرفاش میگه ...

چقدر بی شخصیت بوده که طرف تبریک نگفته 

عزیزم اگه میخوایی اعصابت خورد نشه یا محلشون نذار یا رژیم چاقی بگیر تادیگه دغدغه ات لاغری نباشه