2737
2739
الهي آمين ممنون بي همتا جان ان شاء الله که هميشه سلامت و تندرست و حاجت روا باشي الهي آمين

مچکرم عزیزم محرم نزدیکه انشالله ب حق امام حسین زود باردار میشی

نذر کن باردار شی محرم نذری بدی و تا چن سال روز شیرخوارگان بچتو ببری مراسم شیرخوارگان

من خودم از حضرت علی اصغر حاجت گرفتم‌ 

خودم از همه مهم ترم😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم چرا اخه

بخاطر اینکه منو معطل کردن بخاطر اینکه یه ذره احترام نمی ذارن بهم ...نه میگن میخوایم نه میگن نه ...فقط به واسطه گفتن صبر کنین ...ناراحتم خیلی 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
بخاطر اینکه منو معطل کردن بخاطر اینکه یه ذره احترام نمی ذارن بهم ...نه میگن میخوایم نه میگن نه ...فق ...

ای خداا اشکالی نداره اجرت با خدا باشه برای عاقبت بخیریت صلوات فرستادم عزیزم 😘😘😘

ای خداا اشکالی نداره اجرت با خدا باشه برای عاقبت بخیریت صلوات فرستادم عزیزم 😘😘😘

ممنون گلم 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2740

[QUOTE=101728919]سلام گلم چرا خاستی تعریف کن 😢😢 [/QUO

من دختری نیستم که باهرکسی دوست شم اینم توسط خانواده خودش بهم معرفی شدیم فکر میکردم وقتی خانواده ها در جریان پس قصدشون جدیه هر چند من از همه لحاظ ازش سر بودم بعد از 6ماه که من کاملا وابستش شدم گفت بدرد هم نمیخوریم 

بخشیدمش اما بد دلمو شکوند الان که فکرشو میکنم میگم خوب شد که نشد چون خیلی باهم تفاوت داشتیم اما حرفاش از یادم نمیره 

«و هیچ اندوهی برطرف نشود مگر تو آن را از دل برانی…»