2733
2739
عنوان

همسرم گير داده كه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 105 پست
بهش بگو باید بیای توی اتاق و تا آخر زجر کشیدن منو ببینی

اخه بيچاره اينجوري نيس ، در اخر همون چيزي كه من ميخوام ميشه 

ولي ميخوام بدون ناراحتي و دلخوري اين موضوع رو قبول كنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂👌👌

والا شوهر منم طرفدار سر سخت زایمان طبیعی به همه باردارا هم توصیه میکرد 

منم گفتم دوتا مستند دیدی فکر کردی خیلی بارته راست میگی یه شکم بزا 

بعدشم چند تا فیلم از زایمان طبیعی نشونش دادم با مشکلات بعدش چند تا هم فیلم زایمان سزارین نشون دادم

خودش پشیمون شد به سزارین ایمان اورد

🤣🤣🤣😂😂😂

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2731
2738
بحث سزارین و طبیعی نیست شش ماهگی که هنوز نمیشه تشخیص داد میشه طبیعی دنیا آورد یا نه من خودم سزارینم ...

این که درست موقع زایمان اندازه لگن و‌پا میگیرن ببینن میشه طبیعی زایمان کرد یا نه و صدالبته هر چی دکتر متخصص تشخیص داد همون میشه، من فقط از مزایای زایمان طبیعی گفتم، همین الانش در کشورهای پیشرفته زایمان طبیعی اجباری هست مگه به تشخیص دکتر سزارین بشن، قانونی که چند سال تازه در ایران انجام میشه.

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
والا شوهر منم طرفدار سر سخت زایمان طبیعی به همه باردارا هم توصیه میکرد  منم گفتم دوتا مستند دی ...

بازم خداروشکر نظرش عوض شد😄😄😄

مال منم انقد مامانمو مادرشوهرم از مزایای زایمان طبیعی گفتن شوهرمم گفت حتما طبیعی باشه ولی خداروشکر لگنم به درد زایمان طبیعی نمی‌خورد 😊😊😊

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
چجوري راضيش كنيييييي!؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳 جلل خالق خدايا به من يكم صبر عطا فرما🤦🏻‍♀️🤬💣 بدن خودت ...

وااااي ، اگه قرار باشه اينجوري باشه كه پس چرا ادما ازدواج ميكنن ؟ ازدواج يعني نظر هم ديگه احترام گذاشتن . نكنه شما از اون دسته زنايي كه فقط واسه خرجي دادن با مرد ازدواج ميكنه ؟ 

شوهرمم از دوست داشتن زيادشه چون ميگه سزارين عمله

نميدونم ازدواج كردي يا نه 

اما اميدوارم يك سوم چيزي كه شوهرم دوسم داره يكي هم ترو دوست داشته باشه كه اون وقت ميفهميدي احترام كذاشتن يعني چي ، كه همفكري يعني چي ، كه نخوايي طرفو ناراحت كني يعني چي 

فكر نكنم متوجه شي

این که درست موقع زایمان اندازه لگن و‌پا میگیرن ببینن میشه طبیعی زایمان کرد یا نه و صدالبته هر چی دکت ...

تو کشور های پیشرفته بله خیلی هم خوبه

ولی اینجا ریسک زیاد داره 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
از دوست داشتن زيادشه ، ميگه سزارين عمله و واست ضرر داره .  اگه قرار باشه زنو شوهرا واسه هيچي ه ...

نظر با این‌اجبار خیلی فرق دارع

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم