2737
2734
عنوان

همسرم گير داده كه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 105 پست
در اینکه طبیعی بهتره که حرفی نیست وشما انشالله طبیعی زایمان میکنی ولی جالبه مردا تو همه چی اظهار نظر ...

اصلا زور نيس ، در اخر هموني ميشه كه من ميخوام 

فقط ميخوام ناراحت نشه

همون طور كه اون نميخواد من ناراحت شم

تو کشور های پیشرفته بله خیلی هم خوبه ولی اینجا ریسک زیاد داره 

ریسک از چه نظر؟ دانش پزشکان یا تجهیزات پزشکی؟ واسه زایمان طبیعی چیزی کمبود ندارن

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگه عزیزم برای سلامتی خودت میگه طبیعی دردش برای یه لحظه اس ولی سزارین درداش بعدش شروع میشه عمم ...

والا من سزارین شدم اصلا دردنکشیدم برعکس تخت کناریم ی خانوم بود ک کلی دردکشید تازه بعدشم درد عفونت بخیه هاش بیچاره خیلی سخت بود

مث منی پس😂منم الان میرم باشگاه ولی حضرت شکمم

آره خواهر تنها نیستی😅من چون از اول شوهرم منو همینجوری دیده اصلا خداروشکر چیزی نمیگه هیکلم بعد زایمان بدتر شده ولی شوهرم میگه من همینجوریتو دوست دارم 😊🤗

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
2731
2740

به قول  استادمون 

توی ایران زایمان طبیعی اصلا ندارم 

زایمان طبیعی یعنی بصورت طبیعی نه بخیه باشه نه برش باشه نه بیحسی باشه نه امپول فشار باشه 

یعنی مثل حیوانات زایمان داشتن

توی خارج از کشور خودشون با کمک ورزش کم کم دهانه رحم رو باز میکنن بصورت طبیعی بدون برش پرینه و بی حسی و فشار القائی زایمان میکنن خیلی راحت 

اما توی ایران به زود انگشت و دست واژنت رو باز میکنن 

بیحست میکنن فشار القائی بهت وارد میکنن 

تهشم برش پرینه میزنن 

زایمان طبیعی میکنی ؟؟؟

این میشه سزارین از دهانه رحم نه زایمان طبیعی چیش طبیعیه؟؟؟؟

خوب تو که میخای بخیه رو بخوری درد قبل بکشی درد بعدم بکشی آمپول دارو هم مصرف کنی واژنتم از ریخت بندازی 

چه کاریه همون سزارین انجام بده یه جای بخیه رو شکمت میمونه 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه