2733
2734
عنوان

دوس پسرم پولمو برداشته نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3658 بازدید | 139 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو ۱۹ ساله .۲۰.میلیون از کجا اوردی

ماشینمو فروختم 😫

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2731
خب كارتون نكرفت؟

چرا گرفت الانم هست

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
من فک کنم ۲۰ تومن داده 😁منم باورم نمیشه اصلا نمیتونم هضمش کنم 

دختربچه مگه صاحب نداره ۲۰میلیونش رو بده این و اون 

اگه هم صاحب داره شخصیت سرکش داره حقشه پولشو میخورن یا آبم روش

اگه بزرگ تر داشت همراهش میبود با مدرک پول میدادن نه اینجوری

دختربچه مگه صاحب نداره ۲۰میلیونش رو بده این و اون  اگه هم صاحب داره شخصیت سرکش داره حقشه پولشو ...

مرسی😐

ماشینمو فروختم 😫

پدر مادرت نپرسیدن ماشین را چکار کردی..یکم عجیبه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
ماشینمو فروختم 😫

مامان و بابات نفهمیدن؟

من ۳۳ سالمه دو تا لباس یه رنگ دارم اشتباهی از اینترنت برام فرستادن ، عوض میکنم مامانم میفهمه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
اره شریکیم  قرار شد کار راه بندازیم ۲۰ اون گذاشت ۲۰ من

ببین خواستی دوستیم روقبول کن توخصوصی بهت بگم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
چرا گرفت الانم هست

خب نميتوني بس بكيري، شريكشي، مكر اينكه تو سود شريكت   نكنه، درسته قرارداد ننوشتين، ولي اكه قرار بود مثلا يه سال بعد  زدن كافه بهت بس بده ميشد، از اول شراكت بوده، كارت سخته

2706