2733
2734
عنوان

دوس پسرم پولمو برداشته نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3653 بازدید | 139 پست
خب اون زمان یهفته بود عقد کرده بودیم .بعدم یکم جرو بحث میکردیم ترسیدم دیگه نده😀

منکه ۱۰دادموبهش اقساط یهدوان ۵۰ تومنی رو هم دارم میدم بدون هیچ مدرک و هیچی

فقط واسه وام خودش یه چک تضمینی داده به بانک به عنوان ضامن

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه گذشته. من جات باشم از در دوستی وارد میشم و پولمو  میگیرمو بعدش تموم میکنم . الان زور دست اونه هیچ مدرکی هم نداری ازش پس باش راه بیا و پول رو ی جوری ازش بگیر

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰
2731
۲۰ تومن

بیا بیس تومن من بهت بدم اروم شو😂😂ای ام خرپول نی نی سایت و کل منطقه😎😎😎

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2738

ولی بیشتر حالت ادا و ناز کردنه....تو ناز کنی..اون ناز بخره...سرکاریم باو

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
بابا میده آنقدر نگران نباش ۳ یار پشت هم تاپیک زدی 😂😂😂

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
خب برا شراكت قرارداد نبستيد كه أورده هر كي جقدر بوده؟ 

نه قرار شد ی کافه را بندازیم که انداختیم

نه اصلا من چ میدونستم اینا چیه فقط ۱۹ سالم بود😫

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
من فک کنم ۲۰ تومن داده 😁منم باورم نمیشه اصلا نمیتونم هضمش کنم 

من باشم ۲۰ میل رو ب شوهرمم نمیدم. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
نه قرار شد ی کافه را بندازیم که انداختیم نه اصلا من چ میدونستم اینا چیه فقط ۱۹ سالم بود😫

تو ۱۹ ساله .۲۰.میلیون از کجا اوردی

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706