2737
2739
عنوان

دوس پسرم پولمو برداشته نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3653 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با خداااااا چه کردی تو دیکه!!!!

خب اون زمان یهفته بود عقد کرده بودیم .بعدم یکم جرو بحث میکردیم ترسیدم دیگه نده😀

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
اره شریکیم  قرار شد کار راه بندازیم ۲۰ اون گذاشت ۲۰ من

عزیزم بهت درخواست دادم بیا خصوصی راهنماییت کنم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2740
اسمش رو حذف كن فقط شمارش بيفته اسكرين شات بكير ازش شكايت كن، تو تاريخ خاصي قراره بس بده؟

نه 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
نه پ  ا

بنویس همینو که میگی من نفهمیدم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است