2733
2734
عنوان

زایمان نکردن منو حرف مردوم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2231 بازدید | 152 پست

حساس شدی دلگیر نشو منتظرن اونام خب

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

الهی عزیزم

انشالله بسلامتی نی نیتو بغل کنی؛ بیخیال عزیزم این مردم همیشه حرف واسه گفتن دارند ؛ شما فقط به نی نی نازت فک کن😍😍😍

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی راه برو . خسته شدی بشین استراحت کن باز بلند شو راه برو . زودی  میاد

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2731

خواهرم منم زایمانش خیلی طول کشید،درحدی ک  منم کلافه شدم،ولی تو هفته چهل ودوم،یعنی امروز ساعت چهار زایمان کرد،ی پسر خوشگل موشگل بعد از چهارتا دختر خوشگل موشگل

ان شاالله ک بسلامتی زایمان کنی

دختر منم 40 هفته و 5 روز دنیا اومد.اونم کیسه ابم سوزاخ شد با امپول فشار

از امروز ی لیوان دم کرده تخم شوید و نبات و ی لیوان دم کرده گل گاوزبان و نبات بخور.مخصوصا هروقت درد لصلی شروع شد خواستی بری بیمارستان اینا رو بخور

2738
والا دوست منم ۴۱ هفتشه من حالشو میپرسم فکر نمیکردم ناراحتی داشته باشه حال و احوال پرسی!😐

حال و احوالپرسی فرق داره با اینکه بری به طرف بگی ترکیدی نترکیدی 😐😐😂😂

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

اخی عزیزم الهی بسلامتی زایمان کنی فقط حواست به حرکتهای نی نی باشه اگه یوقت دیدی حرکتش کم شده سریع بیمارستان برو سودا قرار بود 23 مهر بدنیا بیاد شب 20 مهر حرکت بچه کم شده بود به پهلو دراز میکشیدم تکون نمیخورد صبح 21 مهر بیمارستان رفتم که اشتباه کردم همون شب 20 باید بیمارستان میرفتم سریع بستریم کردن و بدنیا اومد

نه نگرانی نیس واقعا  میگن چرا نمیاد حتما مشکلی داری ک نمیاد و این خیلی توی روحیم تاثیر میزاره ...

وا خیلی دل نازکی وقتی بچه رو ۹ ماه نگه داشتی یعنی سالمی 

منم زن داداشم دیر زایمان کرد

بهش اس میدادم چطوری فیل 

کلی ذوق میکرد

وای امان از دست مردم .مادرشوهر منم هروقت منو میبینه میگه نزاییدی هنوز حالا من هفته ۱۱ ام .دیروز خیلی عصبی شدم گفتم الان چ وقت زاییدنه خدانکنه نیاره اون روزو اه😤😤😤😤😤😤😤

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
وای چه مردم بیکارن عزیزم تا 42 راااحت وقت بده به خودت و نی نی نمیخواد ازت جدا شه    

واقعا هم بیکارن که حال یه نفر و میپرسن و براشون مهمه در صورتی که اسی زورش میاد احوالش و بپرسن 😕😕😕

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

حرف مردم و اذیتاشون همیشه بوده و خواهد بود.

اونوقت که کی میخای عروسی کنی ما دلمون عروسی میخاد...

کی میخوای بچه بیارین مااااا دلمون بچه میخواد،چقدر تنبلین ،دکتر میری اصلا ؟چرا باردار نمیشی؟؟

و بچه چرا نمیاد؟

بچه تو چرا فلان کلاس و فلان مهدو فلان غذا و ..........هزارتا دخالتو کوفت دیگه...

واقعا صبر ایوب میخاد با این جماعت معاشرت کردن

2706