2737
2734
عنوان

خانمای مذهبی

135 بازدید | 12 پست

من نذر کردم که اگه خدا باب رزقی برام باز کرد چه حقوق باشه چ دستمزد چه پول از مشتری ی سهمی از اون و به فقرا بدم و هرچی بیشتر شد سهم اونا بیشتر؛؛ یک روز کار کردم و ۱۵۰ تومن دستمزد گرفتم(اولین دستمزد) چقدشو بدم خوبه؟

هرقدر دلت میخواد مهم نیتت بوده 

دوست داری نصف کن برا ی بچه لاوازم تحریر بخر

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بهت برکت بده

من باشم ده پونزده تومن میذارم کنار

هر روز که حقوق گرفتم همین حدودا میذارم کنارم بعد یه جا میدم به کسی که به دردش بخوره

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
2740
من گفتم هر ۵۰۰ تومن حقوق پنجاه تومن ماهیانه ی میلیون صدتومن همینجور برو بالا؛؛ حالا ی روز کار کردم و ...

عزیزم اینقدری که شما نذر کردید میشه ده درصد حقوقتون، 150 هزارتونمن میشه 15 تومن میشه نذرتون که ده درصدش هست، به نظر من ده درصد حقوق خیلی زیاده