2737
2739
عنوان

خانمای مذهبی

135 بازدید | 12 پست

من نذر کردم که اگه خدا باب رزقی برام باز کرد چه حقوق باشه چ دستمزد چه پول از مشتری ی سهمی از اون و به فقرا بدم و هرچی بیشتر شد سهم اونا بیشتر؛؛ یک روز کار کردم و ۱۵۰ تومن دستمزد گرفتم(اولین دستمزد) چقدشو بدم خوبه؟

هرقدر دلت میخواد مهم نیتت بوده 

دوست داری نصف کن برا ی بچه لاوازم تحریر بخر

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهت برکت بده

من باشم ده پونزده تومن میذارم کنار

هر روز که حقوق گرفتم همین حدودا میذارم کنارم بعد یه جا میدم به کسی که به دردش بخوره

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728
2738
من گفتم هر ۵۰۰ تومن حقوق پنجاه تومن ماهیانه ی میلیون صدتومن همینجور برو بالا؛؛ حالا ی روز کار کردم و ...

عزیزم اینقدری که شما نذر کردید میشه ده درصد حقوقتون، 150 هزارتونمن میشه 15 تومن میشه نذرتون که ده درصدش هست، به نظر من ده درصد حقوق خیلی زیاده