2737
2734

من بچه اولمواول گفته بودن پسره کلی ذوق کردم بعدچندهفته رفتم گفت دختره،هرچقدم دعاکردم گریه کردم فایده نداشت

دومیمم گفتن دختره،اعتقاداتموازدست دادم من التماسامونذرونیازاموقبل حاملگیم کرده بودم،اعتقادندارم باخواستن ازخداعوض بشه

ولی یکیومیشناسم گفت توسه ماهگی بهم گفتن دختره خیلی ناراحت شدم وشب وروزگریه کردم وازخداخواستم سونوی بعدی گفت پسره

ولی به نظرمن ربطی نداره توسه ماهگی تشخیص قطعی نیست امکان اشتباه وجودداره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیبه اینجور  نگو دختر میخام خداقهرش میگیره بچه دختر پسر داره مگه.دعا هم واسه چیزای عجیب غریب کارساز نیس واسه یه چیز دعا  کن با عقل جور در بیاد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728
دقیقا خدابرعکس خواسته رومیده دختردوستا پسر وپسردوستا دختر

دقیقاخداکه بیشترحال منوگرفت همه التماساورازونیازامونادیده گرفت

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
۱۲ هفته رفتم سونوگفت احتمال زیادپسر

خب هفته ۱۲ قطعیت نداره و بستگی داره به تبحر سونو گراف و پیشرفته بودن دستگاه. با این حال خیلی از سونوگرافی ها جنسیت رو نمیگن. جایی که من میرفتم هم نگفت.

تو تاپیکهای قبلیت رو هم یه نگاهی انداختم. اینکه پسر و دختر بودن تشخیصش مشکله تو هفته های پایین اینه که اندام جنسی دختر و پسر مشابه هم هست و بعد از ااین هفته ها و بعد متناسب با جنسیت تغییر می کنه. نه اینکه از اول چیزی نباشه و بعداً دربیارن و .... تو نت سرچ کنین توضیحات علمی کامل هست.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
این چه سوالیه آخه؟؟؟مگه میشه با دعا جنسیت بچه عوض شه؟؟؟به محض لقاح جنسیت معلومه اگه اشتباهم شده باشه ...

یکی ازفامیلای نزدیکمون پسرمیخاست خانواده شوهرش خیلی اذیتش کردن دیونه شده بودهفت باررفت سونواونم بهتریناش صدرصدبهش گفتن دختره وآخرین بارتو۹ دعاوگریه کرده بودوسونوکه کردبچش پسربودوپسرم دنیااومدبادعاسرنوشت آدم عوض میشه اگه واقعابهش ایمان داشته باشی

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2740
دقیقا خدابرعکس خواسته رومیده دختردوستا پسر وپسردوستا دختر

نگو.من عاشق دختر بودم.همه همین حرف شمارو میزدن میگفتن به تو امکان نداه دختر بده انقد دختر دختر میکنی.ولی قربونش برم این یه جارو ضدحال نزد و بچم دختره

دقیقاخداکه بیشترحال منوگرفت همه التماساورازونیازامونادیده گرفت

چی میخاستین چی شد

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

[QUOTE=101465938]دخترمیخام[/QUOTE

چرا پسر دوست نداری 

وقتی بابام و میبینم که تنهاست و غصم میگیره ولی عموم ۶ تا پسر داره همش دور و برشن همه کارای باباشو میکنن عموی من مثل پادشاه میمونه فقط تو خونه نشسته و دستور کاراش و میده دخترم دیگه عشق مامانه و همدم مامان که منم دختر ندارم

خدا خودش گفته به کس هر چه بخواهم میدم. دختر،پسر،دو قلو و یا حتی مصلحتش به نازا قرار دادن بنده اش هست! 

هر چه داد شکرش کن!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.