2737
2734
اعتقادات هرکسی قابل احترامه ولی من اعتقاداتموازدست دادم این چیزاییم که میگی باچشم ندیدیم فقط شنیدیم ...

خوب عزیزم بایدایمان داشته بشی به چیزی که ندیدی وشنیدی اونم کلام پاک خدا قرآن واگه خداباخاسته دلتون یکی نبوده بدون برات مصلحتی بوده وحکمتی داشته منم اگه دعام قبول نشه وخدادخترتوسرنوشتم قرارنده به خاسته خداراضی میشم چون خدامیدونه چی خوبه وچی بده چون خودش گفته من چیزی رومیدونم که شمابنده هام نمیدونم وشایداون چیزی روکه شمادوست دارین براتون خیرنباشه

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
دقیقاسیسمونی دختراولمم نذاشت بابام بخره خودش همه چی خریدگفت دخترخودمه الانم هرچی خرج میکنه اصلابه چ ...

خداروشکر عزیزم❤️

انشالله هر دو تا جنسیت رو خدا نصیبت کنه به استارتر عزیز هم یه دختر خوشگل و ناز بده 🙏🏻❤️❤️

الان بارداری؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورو خدا این جوری نگو منم دوتادختر دارم وقتی سر دومی تو سونو ان تی گفت دختره نمیدونم چه حسی بود ولی ...

خداروشکرکه تونستی کناربیای وحس خوبی داری

من خودم خیلی پسردوستم شوهرم نه

تعیین جنسیت رفتیم که نگوناخواسته حامله بودم سراین خیلی حرص وجوش خوردم

ازاول بارداریمم دارم به سومی فکرمیکنم

فعلاکه حسی ندارم تاببینم وقتی به دنیامیادچی میشه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
کاملا با نظرتون موافقم  انشالله خدا بهتون دختر بده یه دختر خوب🙏🏻🙏🏻😍❤️

آمین ممنون گلم ان شاالله شماهم به خاسته هاتون به خیربرسین♥️😍

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2728
خداروشکر عزیزم❤️ انشالله هر دو تا جنسیت رو خدا نصیبت کنه به استارتر عزیز هم یه دختر خوشگل و ناز بده ...

ممنونم

آره تو۸ماهم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
خداروشکرکه تونستی کناربیای وحس خوبی داری من خودم خیلی پسردوستم شوهرم نه تعیین جنسیت رفتیم که نگونا ...

امیدوارم ودعا میکنم مهرش به دلت بشینه اصلا مگه میشه نشینه تکه ای از وجودت ۹ماه کنار قلبت نگهش داشتی شیرینتر از اینم مگه میشه خودتو بزار جای اون خانمایی که حسرت یکیشو میخورن سجده شکر به جا بیار خدا خیلی دوستت داره

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
خوب عزیزم بایدایمان داشته بشی به چیزی که ندیدی وشنیدی اونم کلام پاک خدا قرآن واگه خداباخاسته دلتون ی ...

من خیلی بهش ایمان داشتم

ولی دیگه ازش ناامیدم

امیدوارم شمابه خواسته دلتون برسین ویه دخترنازوتپلی قسمتتون بشه

امیدوارم ودعا میکنم مهرش به دلت بشینه اصلا مگه میشه نشینه تکه ای از وجودت ۹ماه کنار قلبت نگهش داشتی ...

همیشه فک میکردم خونواده شوهرم اذیتم میکنن وبهم تیکه میندازن باشنیدن خبردختردومم

ولی اوناکاری ندارن تازه ذوق هم میکنن

به این نتیجه رسیدم خودم خیلی پسردوستم

2740
همیشه فک میکردم خونواده شوهرم اذیتم میکنن وبهم تیکه میندازن باشنیدن خبردختردومم ولی اوناکاری ندارن ...

ولی خانواده همسر من اوایل که متوجه شدن جنسیتو میگفتن ولی الان دخترم ۴سالش عاشقشن ولی مادر بزرگ همسرم همیشه میگه اگه این پسر میشد خوب بود منم بهش گفتم مگه پسرای خودت چه گلی به سرت زدن اگه دختراش نبودن معلوم نیست الان کجا بود  خیلی مادر بزرگش دلمو شکسته ولی مهم نیست مهم خودمو همسرمیم که عاشقشیم ویه تار موشو با۱۰۰ تا پسر عوض نمیکنیم مادر من ۴ تا بچه داره ۳تا داداش دارم هم مادرم هم پدرم میگن کاش این ۳تا هم دختر میشدن

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
ولی خانواده همسر من اوایل که متوجه شدن جنسیتو میگفتن ولی الان دخترم ۴سالش عاشقشن ولی مادر بزرگ همسرم ...

آره بایدخودمون ضعف نشون ندیم که بتونن تیکه بندازن یااذیت کنن

وقتی فهمیدم دختره انقدگریه کردم حالم بدبودبابام زنگ زده بودحالموبپرسه تبریک بگه گفت تویی انقدپسرپسرمیکنی بیامن دوتادارم جزعذاب وناراحتی چیزدیگه ندارن کاش اینام دخترمیشدن

واقعاهم عذابشون میدنو پپرشون کردن

ولی من بازم سرحرف خودم هستم به نظرم تربیت خیلی مهمه این که بتونی چطوربارشون بیاری

پس چراشوهرم وداداشاش اینجوری نیستن یکی ازیکی بامعرفت ترودلسوزتروخونواده دوست تر

یعنی مامان باباشونومیذارن روچشاشون انقدکه دوسشون دارن

توفامیل زبان زدن

ما بارداریمون دست خودمون نیست شوهرم مشکل داره باید امپول هورمونی بزنه سه تا سقط کردم و ۱۳ سال ازدواج ...

الاهی عزیزم،،ایشالله که سالم و سلامت کنار هم باشین،،بخدا هیچ فرقی ندارن با هم دوتاشون میرن پی زندگی خودشون اخرش و پدر و مادر تنها میمونن فقط خدا کنه سالم و خوش قلب باشه بچه

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
شماهم مثل من دختردارین وپسرمیخواستین؟

نه بچه اولمه .اماشوهرم گفته فقط یک بچه بسه ومیدونم. اینکاروهم میکنه .براهمین خواستارپسر اولم سالم بعد خواسته خدا حالاببینم چی میشه

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
من خیلی بهش ایمان داشتم ولی دیگه ازش ناامیدم امیدوارم شمابه خواسته دلتون برسین ویه دخترنازوتپلی قس ...

عزیزم هیچوقت ازپروردگارت ناامیدنشوتنهاکسی که بایدازخداناامیدباشه شیطانه (آمین برای دعای قشنگتون😍)ان شاالله شماهم غمهای دلتون تموم بشه وبه خاسته هاتون به خیروخوشی برسین 😍

نه بچه اولمه .اماشوهرم گفته فقط یک بچه بسه ومیدونم. اینکاروهم میکنه .براهمین خواستارپسر اولم سالم بع ...

انشالله قسمتت شه

منم چون دوتامیخواستم خیلی حساسیت نشون میدادم وآخرسرم اونی نشدکه میخواستم