2733
2739
عنوان

چ جوری میتونم رابطه گذشتم رو فراموش کنم ؟ 😔😒

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 55 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره میدونم عزیزم من تو اون تایمی ک باهاش بودم وابستگی شدید داشتم چون تجربه اولم بود یجورای  ول ...

سلام دلم نیومد تجربمو نگم بهتون.

من 3سال پیش جدا شدم و وحححشتناک ترین روزای عمرمو یک ماه اول داشتم.واقعا مثل مرده ها بودم .بعداز5/6ماه دیگه عادت کرده بودم و سعی میکردم ب دنیای خودم برگردم.

3/4جلسه هم مشاوره رفتم.خیلی گریه میکردم روزای اول..

سر خودمو با خواستگارا گرم میکردم .

تا زودتر فرموش شه.

مایک هفته مونده ب عقد جدا شده بودیم.

تا یکسال اول هر مناسبتی میرسید و یادم میافتاد که چکارایی میکرد برام ،حالم خراب میشد .اما الان بعد از 3 سال ، نمیگم فراموش کردم چون اولین پسری بود اومد تو زندگیم اما خب خیلی خیلی کمرنگ شده برام.

اما متاسفانه دیگه تا الان عاشق نشدم و فکر نکنمم بشم.

الانم در شرف ازدواج با کسی هستم که عاشقانه منو میخاد اما فقط چون پسر خوبیه و ازش بدم نمیاد و اینقدر میخادم میخام ازدواج کنم.

نمیدونم تصمیمم درسته یا نه.

خلاصه نگران نباشین این درد رو باید یه مدت ب دوش بکشین اما تموم میشه.

2742
چند سالته

۲۳ سال ۹۴ باهاش آشنا شدم قبل ازون تقریبا ۲ سال تو دانشگاه میدیدمش  خوشم میومد ازش دیگ همین یکسال پیش تقریبا خودم تصمیم گرفتم جدی جدی بیخیالش بشم 

۲۳ سال ۹۴ باهاش آشنا شدم قبل ازون تقریبا ۲ سال تو دانشگاه میدیدمش  خوشم میومد ازش دیگ همین یکسا ...

میدونی چقدر وقت برای شکوفایی تو زندگیت داری؟

من گاهی میگم کاش ۲۳ ساله بودم .... میتونستم شاید به کلی آرزو برسم ، وقتمو هدر نمیدادم

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738
دیگ فهمیدم . ولی ته ذهنمم نمی خوام باشه

من تازگیا چن مدته عاشق یکی شدم یعنی هرروز آهنگ و بعضی مواقع ک شرایط باشه میرم از دور میبینمش ، واقعا سخته اون حتی اسممو نمیدونه دارم میمیرم ، دیروز ی عالمه براش اشک ریختم

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
آخی عزیزم اره خیلی بده

میخام دل و جراتمو جمع کنم چند روز دیگه میرم بهش میگم از حسم ، نمی‌دونم واکنشش چیه

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

از رابطه من داره سه سال میگذره 

اما هنوز تو خیابون دنبال یک لحظه دیدنشم 

اما باز هم بگردم مطمئنم اون آدم قبلی نیستم 

و هر دو مغرور تر از این حرف ها بودیم که پا پیش بزاریم 

اما اون چند باری از دوستام حال ام رو میپرسه 

که همون رو هم قطع کردم 

اما هنوز حس توی تمام لحظه هام 

اما یه حس مرده😊

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
من تازگیا چن مدته عاشق یکی شدم یعنی هرروز آهنگ و بعضی مواقع ک شرایط باشه میرم از دور میبینمش ، واقعا ...

نگو عزیزم نگو عزیزم هیچ وقت نگو خیلی پشیمون میشی اگه بگی بجز شکستن خودت هیچی نصیبت نمیشه/ منم بعد سه سال بهش گفتم از احساساتم سواستفاده کرد فریبم داد 4 سال از بهترین روزای زندگیمو با کنار اون بودن سیاه کردم کاش هیچ وقت نگفته بودم بهش

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم
2706