2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدارو هزااار مرتبه شکر که شوهر من تواین موضوع اینطور نیس طوری ک همه برعکس میگن مدافعه زنشه

خداروشكر،ميشه يكم از اخلاقا يا سياستاي خودت بني؟شايد رفتار شما باعث شده كه اينطوريه

مثلا مادرش زياد راجب دختراي ديگه فاميل مثلا قيافشون يا لباسشون يا رفتارشون و اينا حرف ميزنه جلوش!! ...

عزیزم بزار بگه شما اصلا نباید حساسیت نشون بدی که نقطه ضعف دستش باشه.فکر نمیکنم کسی به اندازه من تو زندگی سختی کشیده باشه ولی خودم حل کردم و با خودم گفتم منکه میدونم من مقصر نیستم ولی باید ب این مشکلات پایان بدم زندگی ک میدون جنگ نیست

بنده مادر یک 🙆ناز و یک 🙋‍♂️کاکل زری هستم💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2740
عزیزم بزار بگه شما اصلا نباید حساسیت نشون بدی که نقطه ضعف دستش باشه.فکر نمیکنم کسی به اندازه من تو ز ...

ميشه بگي چطوري حلش كردي؟يني  ادم از اين حرفا ناراحت  بشه بايد چيكار كنه؟

يه ساله كه زير يه سقفيم 

خیلی از زن و شوهرا تو اوایل زندگی اینطورن درست میشه به امید خدا🙏 نمونش خوده من ک بعد 6سال کتک خوردن و فحش شنیدن تازه رامم شده..

بنده مادر یک 🙆ناز و یک 🙋‍♂️کاکل زری هستم💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
اره گرف .خیلی طول کشیدنزدیک یک سال شد

من از اردیبهشت درگیر کارای مهریه ام ،میترسم لج کنه طلاقم نده ،خیلیا هستن میگن حالا که مهریه میدیم ؛زندگی نمیکنیم باهاش ولی طلاقم نمیدیم ؛بدتر لنگ در هوا میمونم

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
خیلی از زن و شوهرا تو اوایل زندگی اینطورن درست میشه به امید خدا🙏 نمونش خوده من ک بعد 6سال کتک خوردن ...

کتک و فحش ها رو دلت نمونده؟؟؟میتونی با وجود کاراش تحملش کنی ؟

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
خیلی از زن و شوهرا تو اوایل زندگی اینطورن درست میشه به امید خدا🙏 نمونش خوده من ک بعد 6سال کتک خوردن ...

واااي واقعا!!كتك هم ميزد 

توروخدا بگيد چطوري رامش كرديد؟؟

من شوهرم فحش متاسفانه زياد ميده  

2706