2737
2734
ميفهمم،مث منو شوهرم كه مثلا يه مهموني ميريم خوش و خرم برميگرديم و شب ميخوابيم و صب بيدار ميشيم يهو ظ ...

من تو یه روزی که میومد بهترین غذاهارو درست میکردم و باهاش خوش بودم ؛مامانش فرداش که میرفت خونشون همون غذاهارو درست میکرد و میگفت بخور ببین دستپخت زنت خوبه یا من؛حسادت تا این حد آخه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو یه روزی که میومد بهترین غذاهارو درست میکردم و باهاش خوش بودم ؛مامانش فرداش که میرفت خونشون همو ...

شوهرت اينارو برات تعريف ميكرد كه مامانش همچين كاري كرده؟

کتک و فحش ها رو دلت نمونده؟؟؟میتونی با وجود کاراش تحملش کنی ؟

دیگه شکر خدا خوب شده طوریکه ی آدم دیگه شده انگاری.مادرشوهرمم ک قربونش برم جونش برای من بنده😍

بنده مادر یک 🙆ناز و یک 🙋‍♂️کاکل زری هستم💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2731
دیگه شکر خدا خوب شده طوریکه ی آدم دیگه شده انگاری.مادرشوهرمم ک قربونش برم جونش برای من بنده😍

البته اینم بگم خودم باعث شدم ک مامانش اینطوری دوسم داشته باشه

شوهرت اينارو برات تعريف ميكرد كه مامانش همچين كاري كرده؟

مامانش یکی دوروز بعد که من بهش زنگ میزدم یا اون میزد ؛خودش میگفت که مهدی گفت فلان چیزو تو درست کردی منم درست کردم اینجوری گفتم ؛پررو بود؛خیلی هم جدی میگفت و شوخی نبود حرفاش ؛من خودم اهل خنده و شوخیم ولی اون جدی صحبت میکرد تو این مورد

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2738
خوب بگو چيكار كردي؟

اون مثلا فحش میداد منم فحش میدادم لج میکرد لج میکردم.با خودم نشستم فکر کردم گفتم تا کی آخه .تا اینکه ی روز ک داشت کتکم میزد گریه کردم گفتم خواهش میکنم جند لحظه ب حرفام گوش کن من و تو همو دوست داشتیم ک ازدواج کردیم پس چرا باید برنی و فحش بدی ارزششو نداره.مثلا وقتایه دیگه هم که بحث میشد فحش میداد باهاش حرف میزدم بغلش میکردم خودش خجالت میکشید

اون مثلا فحش میداد منم فحش میدادم لج میکرد لج میکردم.با خودم نشستم فکر کردم گفتم تا کی آخه .تا اینکه ...

البته اینم بگم ب مرور خوب شد نه اینکه یه دفعه ای.بعدشم من آدمی بودم ک نمیدونم شاید بقدری ک مشکل روم فشار میاورد برای قهر میرفتم خونه ی پدرم..