2737
2734
عنوان

بیاین رسمای عروسیای شهرتونو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 92 پست

چرانمیره عروسی😳چه جالب،ماهم رسم جهیزیه نداریم مگراینکه خودشون یچیزایی بگیرن خانواده عروس،بعدشم یه تالارواسه همه مهمونامیگیریم فامیلای عروس دومادقاطین

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از سوزن تا جون ادمی زاد؟؟😑😑

اوره والا ولی شوهرمم خیلی چیزاگرف بااینک ی تی وی ماگرفتیم ی تی وی بازگرف واسه تواتاقمون چون شباباصداتی وی خوابش میبره خیلی چیزاگرفته دیوانس شوهرم

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤

جهاز بادختر سه تیکه شو فقط داماد میگیره

عروسی و سرویس طلا و خرید عروسی با داماده عروسم کت و شلوار و حلقه و کلا خرید دوماد میکنه،تورک اردبیلیم

چه رسم عجیبی دارین استارتر 

2728
استارتر کدوم شهرید؟  ما جهیزیه میدیم و نامزدی میگیریم. خونه و عروسی و سرویس طلا و چندتا ...

ابادانیم 

یکی دیگع بچه میزاد سیسمونی خانواده میگیره!

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌
2738

مراسم نداریم اما چون شوهرم چیزی نداشت بابام بهمون خونه دادحهیزم داد

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
جهاز ما نصف نصفه  عقد با دختر به جز میوه و شیرینی  حنابندون با دختر کلا  عروسیم با ...

ماا قدیمااا فقط حنا بندونوو خونه دختر میگرفتن الان دیگع نمیگیرن 

حنا بندونتونو کی میگیرین چند وقت قبل عروسی؟

جهاز با دختره غیر ۵ تا کالا طلا با داماد البته ما سر عقد به داماد طلا میدیم مثل دستبند یا گردنبند چ ...

یعنی ۴تاا؟؟ 

چیارو داماد میگیرهه؟

2706