2726
عنوان

بیاین رسمای عروسیای شهرتونو بگین

463 بازدید | 92 پست

ما عروس رسم نداریم جهزیه ببره یه حاضری میدن ک با تصمیم دوطرفین تعیین میشه مبلغ اونم میدن واسه خرید طلا عروس از اونم لباس و چمدون میگیره 

مامانشم دست خالی نفرسته دخترشوو چیزای دم دستیشو میخره عروس ببره 

تازه داداش و بابای عروسم نمیاد عروسیه اجیش مگر اینکه دامااد پسرعموش باشه..

شماا چی؟؟

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از سوزن تا جون ادمی زاد؟؟😑😑

وا

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2728

استارتر کدوم شهرید؟ 

ما جهیزیه میدیم و نامزدی میگیریم. خونه و عروسی و سرویس طلا و چندتا وسیله مثل سشوار و لوازم آرایش و چنددست لباس روی خرید عروسی با داماده. بعضیا دوتا تکه جهاز هم میگن داماد بخره 

سیسمونی هم طرف دختر میدیم.

تهرانیم 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

جهاز با دختره غیر ۵ تا کالا

طلا با داماد البته ما سر عقد به داماد طلا میدیم مثل دستبند یا گردنبند چمدونم ۲ طرف میگیرن هم واس عقد هم واس عروسی جدا میگیرن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706