2733
2739
عنوان

رفتارم با دخترم بده؟چیکار کنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 37 پست
اما مشاور اینجا گفت تو اعتماد به نفس دخترتو داری میگیری.

راست میگی؟پس یکم‌تعریف کن‌ماهم‌یاد بگیریم

بخاطر‌محرومیتات؟

من‌هنکز به اون مراحل نرسیدم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
اما مشاور اینجا گفت تو اعتماد به نفس دخترتو داری میگیری.

دقیقا همینطوره. اینجوری پیش بری بچت بزرگ که شد،تو هیچ کاری موفق نمیشه و  فکر میکنه عرضه کاریو نداره. سعی کن خودتو کنترل کنی و داد نزنی. جدی باش ولی مهربون. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داد میزنم.

😢😢😢

خدا لعنت کنه یه کاری کردن هییییچ تفریحی نداریم که هیچ.اقتصادم خراب کردن از فشار روانی نمیدونیم چیکار کنیم سر بچه داد میزنیم.

کجا رو داریم بریم؟

فوقش بشه پارک 

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
2728

به نظرم این که شما ارتباطتون با دخترتون مصنوعی هستش و از ته دل و خالص نیست.

در مورد تنبیه ؛ در فرزندپروریِ مقتدرانه والدین خودشون باید تنبیه رو شروع و خودشون هم پایان بِدَن. یعنی خودتون باید بهش کمک میکردید تا میدونست چطور میتونه تنبیه یا جریمه اش رو کم کنه یا تمومش کنه. 

و یک نکته ی خیلی کلیدی و مهم این که شما باید سعی کنید با فرزندتون "دوست داشتن یا عشقِ بدونِ قید و شرط" رو داشته باشید. یعنی دخترتون خیالش راحت باشه که هرطور که باشه مامان از ته وجودش دوستش داره. پس برایِ این که مامان رو خوشحالتر کنه یه سری کارها رو انجام نده و اجتناب کنه یا یکسری کارها رو انجام بده.

اگر همین طور ادامه بدید، چیزی از "اعتماد به نفس" دخترتون باقی نمیمونه، و تبدیل میشه به یک "شخصیتِ وابسته" که اصلا" خوب نیست.شما به عنوان مادر باید بهش قدرت و اعتماد به نفس بدید.

البته نقشِ تربیتی پدر هم بسیار مهم هست. هرچقدر بیشتر با بابا وقت بگذرونه و ... همونقدر قوی ومحکم خواهدبود

همين كارايي رو كه گفتي ناراحتت ميكنه انجام نده وقتي دخترت با مهرباني ازت ميخواد باهاش دوست باشي يعني دوست داره توهم با مهرباني و محبت بهش تذكر بديي 

دخترت خيلي كوچيكه لازم نيست بهش سخت بگيري بعدشم با داستان ازش بعضي كارها رو بخواه يا منع كن مثلا شخصيت اصلي داستان سروقت ديتشويي نميره بعدش دلش درد ميگيره ميبرنش بيمارستان خانم دكتر ميگه واي واي واي حتما جيش و پيبي رو خيلي تو شكمت نگه داشتي كه اينطوري شدي ..... درنهايت بهش ميگه بچه خوب ....(( كاري كه در اين مورد ازش انتظار داري رو از زبان دكتر بگو)) 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد

میگم نکن دختر 

مادر منم اینکارو با من کرد 

الان شدم یه ادن وابسته که دنبال جلب محبت دیگران 

فقط کاری میکنم که خوب به نظر بیام

بزار بچت بچگی کنه

این جور بچه ها میشم بره توی این دنیایی که پر از گرگه

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2738

همون لحظه ک میخای داد بزنی ب این فک کن ک خدا چ لطف بزرگی کرده بهت ک یه بچه صحیح و سالم داری ک روز ب روز بزرگتر میشه خداروشکر خیلیااااا حسرت اینو میخورن ک جای تو باشن پس قدرشو بدون 

بعدشم بچه ای ک خرابکاری نکنه و اذیت نکنه ک بچه نیستش دیگه بچه باید شیطنت کنه بهم بریزه خراب کنه ک بزرگ شه دیگه هر اشتباهیم ک بکنه ارزش اینو نداره ک بچت اذیت شه با داد زدنت 

مخصوصااا اینکه اینقد تو دل برو و با ادب و عاقله ینی من مردم برا مهربونیش ب جای من بوسش کن 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
راست میگی؟پس یکم‌تعریف کن‌ماهم‌یاد بگیریم بخاطر‌محرومیتات؟ من‌هنکز به اون مراحل نرسیدم

من وپدر زیاد تهدید میکنیم مثل فلان کارو کنی یا به حرف ما گوش ندی مارک نمیریم یا خوراکی تعطیل واسه همین همش میترسه ما ناراحت بشیم.

به نظرم این که شما ارتباطتون با دخترتون مصنوعی هستش و از ته دل و خالص نیست. در مورد تنبیه ؛ در فر ...

اهاان👌👌👌👌👌

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
میگم نکن دختر  مادر منم اینکارو با من کرد  الان شدم یه ادن وابسته که دنبال جلب محبت دیگر ...

میشه بگی چکارا میکرد؟

همون لحظه ک میخای داد بزنی ب این فک کن ک خدا چ لطف بزرگی کرده بهت ک یه بچه صحیح و سالم داری ک روز ب ...

مرسی عزیزم.خدا خودش کمکم کنه مادرمهربونی بشم واسه این فرشته اش

حال روحیت خوب نیست عزیزم خسته ای سعی کن شبا زود بخوابی پر انرژی باشی همیشه برای بچت از جون مایع بزار هیچی به اندازه اون مهم نیست فکر کن اگه خدای نکرده اتفاقی برایش بیافته دیگه پشیمانی سودی نداره ،من صبح تا عصر کار میکنم بچه هامو میزارم مهد میام خونه با اینکه خستم می‌شینم پای حرفاشون و تا لحظه ای که می‌خوابن حتی اگه خون بالا بیارم از خستگی سرشون داد نمی‌زنم 😌

کاش میشد سرنوشتو از سرنوشت 
من وپدر زیاد تهدید میکنیم مثل فلان کارو کنی یا به حرف ما گوش ندی مارک نمیریم یا خوراکی تعطیل واسه هم ...

متوجه شدم عزیزم

شاید بهتر باشه بجاش بگی بیا باهم دیگه اتاقتو و جمع کنیم تا بتونیم بریم پارک..مثلا اینجوری بهتره

خودتم کمکش کنی و اینکه کلمات منفی بکار نبردی

2706