2703
2553

رابطه ام با دخترم خیلی خوبه دایما قربون صدقه ومحبت وبوس و بغل..و کلا خیلی وابسته هم هستیم .از اول هم تنبیه من محروم کردن بود از اسباب بازیش یا بیرون رفتن یا خوراکی. قبلا به خاطر از جیش نگفتنش عصبی میشدم دستشو محکم میگرفتم تا خودم تند میرفتم دست اونو میکشیدم با خودم. اما چند ماهی هست که نه فقط یه رفتار بدی که پیدا کردم عصبی بشم داد میزنم سرش. وقتی یه کار بد بکنه میگم نکن مامان ناراحت میشه. و اگه ادامه پیدا کنه میدونه که با همون روش های تنبیهی که گفتم تنبیه میکنم. اما جدیدا که دخترم دیده روی محروم کردنام سفت و سخت وایمیسم و کوتاه نمیام. تا میام بهش یه تشری بیام یا بفهمه ناراحت شدم میاد بوسم میکنه میگه ناراحت شدی ناراحت نشو بیا همو بوس کنیم خوشحال بشیم یا میگه بوست کنم ناراحت نشی. گاهی چنان با خواهش  میگه بیشتر ناراحت میشم. کاش داد بزنه یه چیزی بگه اما همش میترسه من ناراحت بشم. دوستان خواهشا بهم کمک کنید ازم میترسه یعنی؟حالا چیکار کنم؟اینم بگم برعکس بچه های همسن دورش خیلی با ادبه.دوسال ونیمشه.نمیدونم چیکار کنم رفتارم درست بشه خیلی سخت گیر شدم😔😔😔😔

نه عزیزم فک نکنم بترسه

تو کاری نمیکنی که..دخترا از بس بلا و سیاست مدارن😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منکه با پسرم جنگ اعصاب دارم 🤣 اخم تنبیه داد محروم کردن هییییچییییی روش اثر نداره از همون اول

تازه حرفی هم بزنی با اشاره ب خودش میگه بامنییییییی؟؟؟ 

🤦‍♀️😂😂😂😂😂😂

وااااا🙁 
2714

من امروز دخترم سینه مو گاز گرفت..اینقدر دردم اومد که آتیش گرفتم آنچنان جیغی زدم..گلوم درد میکنه هنوز

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

الهییییی دوسالونیییم خدا حفظش کنه بچس نزار عقده ای بشه اونم بزرگ بشه یاد میگیره از دیگران باتهدید محروم میکنه چیزایی ک دوس دارنو اون میدونه نقطه ضعفشو دیگه

نمیگم حالا میترسه نه ولی تورو دوس داره خب نمیخواد ناراحت بشی حرص خوردنتو ببینه

خواهشا بهم راهکار بدید رفتارمواصلاح کنم.اصلاچیکار کنم که به حرفام گوش بده.خدایا جیکار کنم کمتر  ...

منم‌خودم کم‌بیارم داد میزنم چه کنیم ما هم آدمیم ...کاسه صبرمون لبریز میشه ....

میتونم مادر خوبی باشم
2706